| Foxie2 a întrebat:

Care e mai bun vechiul testament sau noul testament?

18 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Vechiul testament are hârtie mai moale...nu te zgâriebig grin

| Fragile a răspuns:

¤Pierrsykuzza,te rugăm să ne sacuteşti de scrisul tău "dh33 phytszyph04nk4" şi îţi urăm un sincer şi călduros marş de la T/A.

| Pralină a răspuns:

Lol, hai, inteleg ca la religie se face trolling greu, da asta nu inseamn ca la T/A o sa vedem "Ateii mei dragi voi credeti in d-zeu?"

| Șâret a răspuns:

Ok, ok, știu că la religie se face deja trolling greu, dar asta nu înseamnă că religie devine t/a și invers, nu?

| Trinitas a răspuns:

Pai o sa te ajut eu. Stiu totul despre crestinism dupa ce am studiat Biblia o vara intreaga, de fapt am fumat-o, dar asta nu mai conteaza. Vechiul Testament de face mai high, dar Noul Testament are hartie mai moale, comfort 100% cand te duci la buda.

| SaintJimmy a răspuns:

Meh, depinde ce mi se lasă şi mie în testamentele alea

| MoonLight a răspuns:

Hartia igienica.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Sa inventat categoria religie.

| Foxie2 explică:

laughing scuze vorbesc serios vream sa o pun la religie rolling on the floor
pe bune acum straight face

| hiphoph4ever a răspuns:

Depinde pentru ce sa fie bun...

| ȚiganTranspirat a răspuns:

Amandoua! happy
Cu stima, Moleculă.

| TheFreak a răspuns:

Noua guma five.

| EmaS a răspuns:

Vechiul testament cuprinde legea si proorocii, iar Noul testament este vestea cea buna de mantuire prin harul Domnului Isus.Ea este ghidul crestinului.

Răspuns utilizator avertizat
| Denisa60 a răspuns:

Ce cautzi la T/A,mars de aici,gresisi,fha, categoria >big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru satan e mai bun cel vechi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele, ptc sunt lăsate de Dumnezeu