| D3nis a întrebat:

Care e melodia voastra preferata care o fredonati cand faceti dus?

31 răspunsuri:
| roxanarooxy a răspuns:

Toate cele de sus combinate la un loc( nu cunosc nici o melodie de sus) si devine o melodie unica.bla bla bla muzica e najpa,apa-i prea fierbinte si ma arde-n cur,n-am sampon pe cap ma dau cu sapun,alunec si cad pe jos si imi rup o mana,creierul intra la apa si nu mai gandeste,mama zbiara de afara hai grabeste-te,haine curate nu am si ies dezbracata,mama se sperie si zbiara si fuge pe strada,eu ma duc si îi fur hainele, chiloti prea mari bluza e prea larga blugi sunt cam largi si mama-i prea slaba, vine in casa repede vine speriata si ma intreaba de ce nu ma tund odata. hahahhahaa acum am inventat-o funda?