| AdelinaPaula a întrebat:

Care e porecla voastra? happy

49 răspunsuri:
| Denisa60 a răspuns:

MIe mi se spune Retim,de la masina de gunoi...laughing) stiti de ce? Deoarece colegii m-au vazut trecand strada iar in fata mea era o masina de Retim care era in fata scoalii,ei au crezut ca fug dupa ea,pe cand am ajuns la ei erau toti intinsi pe jos,nu mai puteau de ras, iar acum de fiecare data cand trece masi prin fata scolii, colegii incep sa urleee Retiiimm Retimm laughing)

| Ceapone66 a răspuns:

Ceapone (Cristian Ceapa > Al C(e)apone > Ceapone

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

De la victoria- vik big grin

| alinutzy19 a răspuns:

Pisi sau aly

| KiddoC a răspuns:

Cristina - Crissu, Şi mă mai cheamă Oana-Onix

| Rooooooooooxi a răspuns:

Zmeura(poveste lunga)
Si rudolf(am vent odata la scoala cu nasu rosu) sau noc din cauza Plovarului meu
Am Mai Multe dar astea Sunt folosite Mai des

| alexralu34 a răspuns:

Ralucuza,raruta,ralu,alex,da cel mai des randra de la raluca+alexandra

| AlinnutSsa a răspuns:

Eu nu am. am numai alinturi : Alinuta; Ali; Alinus; [ Alina]

Dar am o colega ce toti ii zic Vacuta rolling on the floor; Cow Vaci Vacuta; Vacuta Merry Moo; si chestii asemanatoare

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Salaurolling on the floor asa imi zic colegiirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciiuzzy?

| Chellu a răspuns:

Chellu sau Baldy(Baldy e tot un fel de Chellu numa' ca e alintat in engleza)

| SpagheteCuKetchup a răspuns:

Matusa Tamaralaughing...

| HuskyBoy99 a răspuns:

Husky e porecla mea dar unii ma striga si Demineon happy

| zaapalici a răspuns:

Pytik tie?

| HubaBubba a răspuns:

Didiwinking:]].Sti cine sunt?

| ßЦßЦ a răspuns:

Bubu!

| kottur007 a răspuns:

Diduhappy

| PinkyVenus a răspuns:

Uneori mi se mai zice didi de la adina

| Giuly_6375 a răspuns:

Rahela big grin porecla am primit-o in scoala generala de la un coleg laughing la inceput nu imi placea chiar era enervant. Dar acum chiar imi place si mi se potriveste, si parinti imi spun la fel, rudele etc tongue