| SunShine_3102 a întrebat:

Care e povestea vietii voastre in cateva cuvinte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nascut, mancat, baut, citit, scris, mintit, ras, plans, urlat, intrebat, ascultat, consemnat, sintetizat, viciat, lezat, cazut, ridicat, continuat...

23 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Copilarie fericita, adolescenta frumoasa, am adus pe lume un copil minunat, o casnicie care s-a terminat cu un divort, iar acum trec peste toate cu optimismhappy

| Elena1234456 a răspuns:

Scoala, plictiseala, prieteni, vise, somn, scoala.

| Razvan a răspuns:

Am avut parte de o copilarie minunata de care imi amintesc cu drag.Acum imi dau seama cat de mult au contat sfaturile primite de cand eram mica.Inca nu m-am obisnuit cu adolscenta si cu tot neamul ei de problemelaughing
Sper ca maturitatea sa fie mai buna.Si sfarsitul cat mai putin tragic.Bine,dar asta nu mai depinde de minehee hee

| cretzufinish a răspuns:

Lunga si folositoare laughing Lasand gluma sa stii ca povestea e deja la introducere si intrata putin in cuprins avand in vedere ca pana acum era mai simpla (copilarie, adolescenta, scoala). In prezent ne preocupa pastrarea locurilor de munca, perfectionarea si mult mai mult familia.

| marrr a răspuns:

M-am nascut, am avut cateva probleme de sanatate de-a lungul timpului, am trecut peste toate, am avut probleme cu baietii, stres cu scoala, urmeaza sa merg la oftalmolog, mi-e tare frica. Superba viatahappy Sanatate!

| Hombre a răspuns:

Nascut nabadaios, armata la construit cale ferata din cauza ca nu aveam "origine sanatoasa" asa mau catalogat comunisti. Batalion disciplinar 1 an mai tarziu condamnat 6 luni cu suspendare pentru un sac de porumb adunat din ce a ramas necules si mau condamnat pentru. furt din avutul obstesc.Concentrare 6 luni la constructia "Casa Poporului", revolutionar, batai cu scutierii in piata universitatii in zona "Libera de neocomunism" arestat si batut zdravan la "mineriada" conflicte politice dupa accea si atat, am obosit nu mai vreau nimic decat liniste.

| αndï a răspuns:

Beat, fumat, tras, party animal, mediocritate la scoala si preacurvire laughing

| Cσσкiє a răspuns:

La 10 ani m-am îndrăgostit de prietenul verişoarei, care avea 21. După aceea se tot îmbrăţisau în faţa mea, îţi dai seama ce rău îmi făcea! Verişoara stă la Feteşti, m-am dus acolo în vacanţă. El ştia că sunt musafir şi că am venit, dar a intrat în casă, s-a dus direct la ea şi a pupat-o! Mie îmi venea să urlu de durere, aşa nefericită eram! După aceea s-au închis într-o cameră şi m-au lăsat singură, eu plângeam... A venit mătuşa şi m-a găsit mâncând chipsuri, cu lacrimi în ochi şi uitându-mă la un film de dragoste, ea plecase... Până la urmă s-a dus la ei! Am stat 3 luni în îmbrăţişările lor, n-am mai suportat! Anul ăsta mă duc la naşi, care şi-aşa m-au invitat de mult. Probleme de sănătate la grămadă, pneumonie, stafilococus aureus etc. O zi bună!

| AnaEindragostita a răspuns:

E buna a mea dar a ta funta?

| airflower a răspuns:

Destul de buna

Abh
| Abh a răspuns:

Scoala, casatorie, copii, servici.

| mary a răspuns:

Scoala, scoala si...scoala worried. voi chiar nu v-ati saturat de ea?

| Anduciu a răspuns:

M-am nascut.Traiesc.

| nuku a răspuns:

Povestea vietii este traversarea PODULUI cu bucurii si necazuri pe un termen cat mai lung intre cele doua gauri...

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

"Am venit, am vazut, am iubit, am plecat..."

| (0$t!n@ a răspuns:

Nus sunt fff mare(13 ani) a inceput in anul 1997 pe 20 august dupamiaza mama mea mancase niste fasole si o apucasera durerile de burta s-a dus la spital s-a operat prin cezariana si a iesit primul lor copilorunii spun ca eram toata roza si mik am avut o copilarie ffff frumoasa pana la varsta de 7 ani cand m-am mutat impreuna cu aprintii la casa tata a inceput sa fie gelos sa dea in mama si dupa 3-4 ani mama sa hotarat sa puna punct si sa ne mutam la bloc cu 2 camera la bunica intr-o zii neam facut bagajele si am plecat dupa 1 an a divortat mama de tata pana atunci si acum chiar mama tremura de frica cand vb cu el la telefon o batea, o jicneaa numai vorbe urate care eu le tin minte si nu cred ca voi putea sa le uit vreodata mama trebuie sa umble in permanenta cu speriul paralizant la ea pentru a nu se intalni cu tata si a se lua de ea chiar a da in ea acum 1 s-a terminat in mare toata cearta a mai inteles si el ca nu se mai poate noi tot la bloc stam in 2 camera eu, fratele, bunica si mama pana aici copilarie mea a fost si cu bune si cu rele dar de acum in colo sigur mi-a voi schimba si cand va fi sa ma marit sigur voi lua pe "Fat Frumos" sper sa nu fac o alegere gresita cum a facut mama bafta si voua si alegetil pe potrivitul

| last_9432 a răspuns:

Surprinzatoare, neasteptata si ceva nemaintalnit a ta cum este?

| .:.:.Sn0f0 eXtasy`.:.:. a răspuns:

Minunatha, Superba, Extraordinara si plina de aventurii si surprizee.

| biiiabyby a răspuns:

Nascut, ras, zambit, plans, alergat dupa fericire, scoala, somn, prieteni, baieti si glume. Intr-un final povestea se termina in moarte. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai revenit!
Povestea mea e ca si cea din intrebarea ta, ca "Punguta de doi bani"!
Isi bate "un boier" joc de mine, ma tot amageste, dar in final, ies invingatoare! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubesc, deci traiesc.

| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

"Povestea vietii" suna atat de matur.Nu am decat 17 ani.Nu sunt inca matura. Dau cu capul de ziduri, ma ridic, fac stanga-mprejurhee hee si continui. Imi spun ca tot ceea ce mi se intampla este asemanator cu un rasarit de soare, admirat de la mare. Speranta revine mereu sa imi incalzeasca sufletul.

| florin92 a răspuns:

Nascut, crescut, invatat si nu in cele din urma bere, tigari si femeiiiiiiiiiiii ^^