| a întrebat:

Cine vrea si poate sa imi spuna si mie povestea lui? Ma refer la povestea vietii voastre...

Răspuns Câştigător
| Anytza17 a răspuns:

Pai sa incepem cu inaceputul, prima relatie cu un baiat am avut-o in clasa a 5-a care a tinut un an si tinea si mai mult dar am avut o prietena cu care eram colega din clasa 1 si am aflat ca el era si cu ea in timp ce era cu mine, fiind primul baiat pe care l-am iubit em reusit sa-l uit toatal in 5 -8 luni aproximativ, bine intre timp m-am mutat la alta clasa pentru ca nu mai il suportam, mi-ai facut o prietena cu care crede am ca o sa dureze toata viata, apoi eu mi-am gasit o alt prietena pentru ca ea se intadepartase de mine, am fost cu un pr de-al noi mele prietene, el a fost primul baiat pe care am reusit sa'l iubesc dupa despartirea de fostul, am fost impreuna 1 luna chiar de ziua mea ne-am combinat, apoi ne-am despartit dupa o luna pentru ca l credeam ca nu mai merge, si au trkt 7 luni de atunci am fost cu 3 baieti dar nici unu nu m-a facut sa'l uit, bine intre astea 7 luni am gasit o prietena mai mare decat mine cu 1 an(geo) a fost o prietenie perfecta 4 luni iar apoi ne-am certat timp de 2 luni in care eu am intrat intr-o depresie si am facut multe prosti pentru ca ea ma lasa sa pentru prietena aia de cre ti-am spus ca am cunoscut-o cand m-am mutat din clas, apoi m-am impacat cu geo bine inteles ea p parcursu acestor 2 luni in care am fost certata s-a schimbat enorm parca nu o mai recunosc dar acum ne-am apropiat foarte mult...in fine si duminica m-am intors de la vara.miu unde a stat 10 zile timp in care imi facusem un iubit si, practic a incercat sa ma violez, si de atunci nu mai pot sa ies din starea de panica, gen ma trezesc noaptea plangand si alte chestii si sunt foarte timida in ultima vreme m-a afectat foarte mult cu toate ca eu eram timida si inainte dar acum e altceva! cum ti se pare?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu stiu ce amanunte sa dau dar prefer sa zic totul direct: am avut o copilarie cu bune si cu rele, cu fetele la fel am trecut prin multe belele si momente bune iar acum traiesc singur si am de gand sa raman celibatar pana voi muri pentru ca o sa pun mana pe volan si acasa nu mai dau tarcoale prea des si cealalta cauza ar fi neincrederea in femei.

| Anytza17 a răspuns:

Am multe de scrislaughingmi-ar lua vreo 3 pagini cred

| explică (pentru Anytza17):

Asta e, scumpo...scrie 3 pagini daca e nevoie. Chiar imi place sa citesc (in afara de chestii legate de scoala), mai ales pe site-ul asta.

| explică (pentru Anytza17):

Nu-i nimic, draguta...scrie cat ai de scris...imi place sa citesc (in afara de ce e legat de scoala) laughing

| explică (pentru Anytza17):

E o poveste foarte lunga, din punctu meu de vedere, si inteleg ca ai iubit niste baieti, posibil ca si ei pe tine, si la faza cu iubitu de 10 zile, in timpu in care ai stat la varul tau, sunt si eu putin socata! Da eu as vrea sa stiu, cati ani ai? Si sincer, si eu cred ca m-as simti la fel dupa acea incercare pe care a vrut s-o faca tipu ala, dar incearca sa treci peste, si pur si simplu bucura-te ca nu ti s-a intamplat ceva mai rau. A fost bine ca doar a incercat. Parerea mea e ca de acum nu ar mai trebui sa ai incredere asa in oricine. Vezi cum sunt unii. Desi pe mine nu ma mira prea mult deoarece suntem in Romania, si e clar. Asa sunt toti. Dar, ti-am mai spus, incearca sa treci peste, pentru ca nu o sa reusesti sa traiesti asa toata viata. Si eu sunt timida, uneori foarte. Sunt extrem de tacuta. Dar nici chiar asa, eu mai scot cate un cuvant...totusi. Dar daca nu reusesi sa treci de aceasta stare, vorbeste cu parintii si poate iti faci o programare la un psiholog, ceva, care sa te inteleaga si sa te faca sa treci peste. Si daca vrei, noi putem fi prietene. In caz ca ai nevoie de ceva, imi poti spune. Daca pot eu te ajut cu placere. Dar pentru asta ar trebui sa-mi dai id-ul tau...dar asta tu decizi daca mi-l dai sau nu. Cum vrei. Mai vorbim si ma bucur ca mi-ai povestit 'povestea ta'! big grin

| Anytza17 a răspuns (pentru ):

Multumesc pentru incurajari, am 15 ani! id meu este: love_of_horror@yahoo.com

| Anytza17 a răspuns (pentru ):

Pai sa incepem cu inaceputul, prima relatie cu un baiat am avut-o in clasa a 5-a care a tinut un an si tinea si mai mult dar am avut o prietena cu care eram colega din clasa 1 si am aflat ca el era si cu ea in timp ce era cu mine, fiind primul baiat pe care l-am iubit em reusit sa-l uit toatal in 5 -8 luni aproximativ, bine intre timp m-am mutat la alta clasa pentru ca nu mai il suportam, mi-ai facut o prietena cu care crede am ca o sa dureze toata viata, apoi eu mi-am gasit o alt prietena pentru ca ea se intadepartase de mine, am fost cu un pr de-al noi mele prietene, el a fost primul baiat pe care am reusit sa'l iubesc dupa despartirea de fostul, am fost impreuna 1 luna chiar de ziua mea ne-am combinat, apoi ne-am despartit dupa o luna pentru ca l credeam ca nu mai merge, si au trkt 7 luni de atunci am fost cu 3 baieti dar nici unu nu m-a facut sa'l uit, bine intre astea 7 luni am gasit o prietena mai mare decat mine cu 1 an(geo) a fost o prietenie perfecta 4 luni iar apoi ne-am certat timp de 2 luni in care eu am intrat intr-o depresie si am facut multe prosti pentru ca ea ma lasa sa pentru prietena aia de cre ti-am spus ca am cunoscut-o cand m-am mutat din clas, apoi m-am impacat cu geo bine inteles ea p parcursu acestor 2 luni in care am fost certata s-a schimbat enorm parca nu o mai recunosc dar acum ne-am apropiat foarte mult...in fine si duminica m-am intors de la vara.miu unde a stat 10 zile timp in care imi facusem un iubit si, practic a incercat sa ma violez, si de atunci nu mai pot sa ies din starea de panica, gen ma trezesc noaptea plangand si alte chestii si sunt foarte timida in ultima vreme m-a afectat foarte mult cu toate ca eu eram timida si inainte dar acum e altceva! cum ti se pare?