| ZxPoox a întrebat:

Hello everybody! Care este cea mai amuzanta faza din viata voastra?batting eyelashes:X:X:X:X

Vreau sa ma rad si nu stiu cumbatting eyelashesbig grin

9 răspunsuri:
| Serena1993 a răspuns:

Nu e din din toata viata ca inca nu mi-am traito pe toatalaughing asa ca iti spun ce mi se intampla la scoala.

aia ne aduceau mereu corn si lapte si baietii de la mine din cls prosti ca de obicei aruncau cu lapte si se bateu si e unu mai figura asa si zice :uite un lapte, 2 laptilaughing, 3 laptilaughing

nu e chiar asa de amuzanta dar era atre fazalaughing

| Nicoleta a răspuns:

E bine ca vrei sa"te razi"

| Nicoleta a răspuns:

Chiar nu ma intereseaza ca mi-ai dat "stupid" si "nefolositor". Nu vad de ce te oftici asa.

| Akid a răspuns:

Pai
cand m-am uitat la o comedie si m-am trezit noaptea si am inceput sa fac asa si am dormit in caera cu 5 fete si 5 baietirolling on the floor)rolling on the floor))rolling on the floor)rolling on the floor)

au facut misto de mine pe chestia aia o luna

pana au uitatrolling on the floor)

| ZxPoox explică:

Binnne

vreau sa rad si nu stiu cum

acu e bine?

| ZxPoox explică:

Nicoleta, nu ti-am dat "stupid" si "nefolositor"

serios cei care au vizualizat intrebarea tiau datwinking

eu nu am nimic cu tinewinking

| anghelbogdan a răspuns:

De fapt se spune "vreau sa rad", ca dor nu poti sa te razi

| Ea_7898 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=p32OC97aNqc

Uita-te aici... o sa"te " razi sigur!

:)

| kosmyn98 a răspuns:

Profa puteti sa va dati la o parte nu vad ce scrie in testul la colegu meu laughing

Întrebări recente