| GeorgianaDragus a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta intamplare a voastra? FUNDA pentru cea mai funny.

Răspuns Câştigător
| AnonimGirl a răspuns:

Cand Cristina, verrisoara mea mi-a pus miere in pantofi. laughing rolling on the floor

4 răspunsuri:
| KONSTANTIN a răspuns:

Cand am fost la bunica de revelion si am dat petarde la porcilaughing

| Ataaaat a răspuns:

Eram la scoala. Si ne'am dus 4 baietii la baie. Si erau fix 4 cabine libere. Am intrat noi, ne'am facut treaba, si 3 dintre noi au iesit in acelasi timp, unu a mai ramas. Si am inceput noi ca "hiade ma azi, haide iesi" si dupa aia i'am spus ca noi plecam, si cand am iesit din baie, iese asta cu pla in mana dadea l*ba. Merge asta cu pla in mana pe hol, si coboara profa'. Cand vede asta profa ZBANG isi da drumu fix pe fusta ei. Eram pe jos de ras. happy

| Vanesucu a răspuns:

Pai...m-am pata cu ciocolata pe pantaloni si mama a crezut ca mi-a venit ciclu'... aproape ca a vrut sa ma controleze

| bogdano22 a răspuns:

Eram la scoala si in clasa aveam un rrom (pe clasa 5)
Profa ne preda si el isi dadea pantaloni si lenjeria intima jos!
vine in clasa diriga sa anunte un concurs si il vede pe ala cu pla scoasa masturbanduse si a venit jetu direct pe banca toti eram scarbiti dar amuzati fetele au ramas cu traume!