| IepurasulBrunet a întrebat:

Care este cea mai amuzanta intamplare care vi s-a intamplat vreodata? Funda pentru cea mai haioasa.

P. S. : Eu rad cam din orice deci ziceti tot.winking

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Pai o data stateam cu verisoara mea care are decat 10 luni si ea incepe sa tipe asa ca eu ii dau noul me telefon cu touchscreen sa il tina.Doar ca ea imi da in cap cu el si apoi il arunca pe jos(nu va ingrijorati, nici un telefon nu a fost ranit in timpul accidentului)

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Tati a vrut un baiat, dar m-am nascut EU. oh go on Bine ca macar n-am iesit mulatra. oh go on rolling on the floor laughing

| georgegs a răspuns:

Imi.cere.un.gay.nr.de.telefon.si.eu.ca.prostu.il.dau.
si.ma.suna.sa.ne.intalnim.in.metrou.ma.duc.eu
.ma.intalnesc.cu.el.si.isi.da.pantaloni.jos.si.zice.sa
. ne. zbenguimlaughing