| TraficantDeCocaCola a întrebat:

Care este cea mai haioasa intamplare a voastra? Cea mai amuzanta funda.big grin

Răspuns Câştigător
| HepiBăluuns a răspuns:

Odata m-am intalnit cu cea mai buna prietena, la o petrecere la piscina, si printre invitati era si un baiat super dragut.Recunsc ca ma invarteam pe langa el, prefacandu-ma ca ii povestesc niste lucruri super tari prietenei mele cica, pentru a-i atrage atentia.Eram toti imbracati mai de gala degraba decat in costume de baie, inclusiv eu, care aveam pantofi cu toc.Si s-a gasit unu' care sa ma impinga in piscina, facandu-ma de ras in fata tipuluibig grinVestea buna e ca baiatul ala mi-a intins o mana de ajutor; xbig grin

2 răspunsuri:
| misu2315 a răspuns:

Cand m-am bagat cu capu`n WC

| NoIdentity a răspuns:

Eram odata la tara la bunica sh eram mai micutza...sh m-am dus sa ma joc langa o balta plina de noroi.laughing)sh cum eram eu tareeee concentrata la dat cu batul in noroi trece o masina in mare grabalaughing))) m-am speriat sh direct cu capul inainte am facut o plonjare in noroi.laughing)laughing)laughing)