| cristi27 a întrebat:

Care este cea mai trasnita intamplare de care va aduceti aminte cu drag din copilarie?

Răspuns Câştigător
| BUBULINA a răspuns:

Zuzulina rolling on the floor)eu plangeam la gradi laughing)dar stateam
pfff nu mai stiu sunt multe, cand am dat unui iepure bere tongue
cand am sarit pe geam sa fug la disco
cand am scuipat in apa lu vecinu laughing))
cand am facut curant intr-o casa in care nu locuia nimeni, si au intrat niste rromi peste noi eram mai multi laughing)
pfff, cand am facut mancare pentru caini si i-am dat unei prietene sa mananace, iamy ymay ce buna era laughing)), asa spunea fata aia nu eu laughing)
cand am jucat tara tara si mi-am spart capu
cand mi-am rupt mana stanga la joaca laughing)
cand am plecat la tara singura aveam 7 ani, valeu ce s-a speriat mamicuta
dar nimeni nu il intrece pe Ion Creanga laughing))

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohoooooo, din cate am avut...

| zuzulina a răspuns:

Am fucit de la gradinita in prima zi in sosete si nici nu stiam unde ma duceam da pana la urma m-au gasit ai mei la magazin

| BUBULINA a răspuns:

@cristi27 tu ai fost cu*minte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveam vreo 14 ani si am sapat o groapa pentru Wc cum se faceau la tara inainte numai ca era la 1 m de celalalt vechi care trebuia astupat.Cind a venit tata seara acasa aveam deja vreo 3 m sapati si el simtindu-se jenat ce a spus omul, macar un rind sa mai sape si el.Am ieit eu a intrat el dar maica-mea;-Mai omule dar nu-i prea aproape de celalalt?;-Mai femeie eu te-am intrebat cum iti faci mincarea? Si ca s-o sperie pe mama loveste odata cu piciorul in peretele despartitor dar acesta a cedat si a inceput sa se reverse in groapa astalanta.Eu cu mama am ramas blocati pe marginea gropii dar tata de jos a tipat;-Scara futuva-n soarele mamii voastre.Nu s-a murdarit decit pina la jumate.Am facut cea mai mare vinzare de parfumuri magazinului.

| pisika a răspuns:

Eu aruncam cu avioane de hartie, apa, baloane cu apa si furculite de la geam ( stau la te. 5) si mama fugea repede pana jos sa recupereze lucrurile tongue

| Gabystelistu95 a răspuns:

Eu cand eram mic la gradinita furam la toata lumea mancarea laughing

| Sara2 a răspuns:

Acum cand imi amintesc imi vine sa rad, atunci nu prea, eram la tara veneam de la bufet, asa se numea magazinul si m-a alergat un bou, am aruncat sacosa cu, cumparaturi din mana si am luat-o la o fuga de mancam nori pana am intrat in curte putea sa ma impunga

| Klara a răspuns:

Am fumat la 11 ani cu varu-meu rolling on the floor
Si inca n-a aflat mama laughing)