| Andreiut96 a întrebat:

Fetelor. Cum vedeti voi o partida de sex si ce ar trebui sa cuprinda pentru a fi de neuitat si sa va aduceti aminte cu drag?

Răspuns Câştigător
| AnaisAnais15 a răspuns:

Cu un preludiu luuung, și în primul rand pe alte locuri din casa, nu știu, în pat toată lumea o face. Asa îți aduci aminte cu drag, că ai făcut o pe o masă, sus pe perete, în dus, etc

5 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Si de asta barbatii cu penisul mare nu sunt buni la pat... fiindca isi imagineaza ca doar asta conteaza si nu depun nici in efort.

| anonim3247 a răspuns:

Ce a scris unul mai înainte dar ajunge și până în 20 cm ca să URLE o femeie.
Numai că asta faci numai dacă vrea ea și cât vrea ea.
Faci 4 poziții în ordinea DURERII și la sfârșit e poziția cu URLETE de disperare.
Femeia te cheamă 1 pe săptămână să facă sex așa, în rest nu face sex că e singură.
Și să aibă peste 30 de ani femeia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multa pasiune, tehnica și imaginațiehee hee

| Paracetamol0lol a răspuns:

Dacă nu are cispuri la cur mie îmi e de ajuns rolling on the floor

| danutza2018 a răspuns:

Cu cat isi da drumul mai greu, cu atat este mai satisfacuta si multumita! Cand o epuizezi atunci e cea mai fericita!