| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai amuzant sau mai traznt lucru pe care l-au facut fratii sau surorile voastre mai mici sau mai mari?

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Cel mai tare lucru de care si acum ma rad rolling on the floor
Era destul de mica, abia invata'se sa umble si eram la tara.Si eu am lasat'o libera prin casa pentru ca era dimineata si eu mai vroiam sa dorm.Si cum dimineata bunica prepara "mancarea" pentru porci sora'mea cum nu a stiut ce e a mers la galeata si s-a apucat de cina rolling on the floor pana a prins'o bunica.SI dupa aia nu i'a ajuns ce a facut si a mers si s-a bagat cu capul in sacul cu faina rolling on the floor. Abia astept sa aiba vreo 15 ani sa o tachinez cu chestia asta devil

11 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Iti spun eu cea mai traznita povestehee heefratii mei au strans niste maculatura si au dat foc sa se incalzeasca, eu fiind plecata cu parintii in vizita la cineva, cand ne-am intors totul era negru de fumrolling on the floor

| Bacemi a răspuns:

Fratele meu avea majoratul. Si-a cumparat blugi noi de la magazin ca sa faca impresie. A iesit din magazin si la urmatoarea strada a cazut in canal. Asta s-a mai intamplat odata, tot in aceeasi zi dupa ce si-a luat blugi noi.

| juniper a răspuns:

Cand era mai mic, inainte sa ma nasc eu, fratele meu a adus un catel si el a murdarit covorul, apoi tata a trebuit sa-l curete.
Alta poveste: a luat banii lui tata si si-a cumparat un robotel.
Sau cand arunca pungi cu apa la oameni in cap si l-a vazut un politai, prieten cu tata.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Multe. Nici nu le mai stiu pe toate.
Da ce ma enerveaza cel mai tare e ca isi baga nasu` in kamera mea, si stie, ca nu suport asta. straight face

| Klara a răspuns:

Ea tot timpul ma calca pe nervi, imi umbla prin sertar, prin laptop, asa ca am avut divergente cu mama din cauza ei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fratele meu mi-a ascuns caciula, timp de 1 saptamana la -10 grade, am mers fara ea, era in plicul de la plapuma, l-a batut mama si l-a obligat sa o poarte toata ziua si n oaptea desi era de fata, roz.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crede-ma ca surioara mea a facut destul incat mi-a scos peri albi! ~x(
De la mazgalitul caietelor de teme, la faptul ca ma musca de spatehee hee Amuzante nu cred ca-mi aduc aminte, dar pot sa-ti dau un sfat: Numai sora mai mare sa nu fi!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sora mea (mai mare cu 9 ani) imi inchidea gura la propriu-fiindca o param mereu- cu cate o ceapa. Am alergie la ceapa. Traume din copilarie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fratele meu a varsat [intentzionat] un pahar plin cu vishinata pe cainele meu frustrated.mentzionez ca am un bichon alb ca zapada.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce fratre rau si au am si sper sa nu imi verse nimeni visinata laughing

| LilianaSweet a răspuns:

Sora mea mia ascuns odata ghetele in toberon si abia le-am gasit cand oameni de la gunoi a venit sa ia gunoiul si dintr-o data am vazut ghetutele si mi-am dat seama ca sora mea a fost pentru ca ea este gelosa ca mami ma iubeste mai mult pe mine, asa si am spos mamei si mama a pus-o sa poarte ghetele asa murdare e tare nu?