| greyhound a întrebat:

Voi cum va intelegeti cu fratii si surorile voastre? Cine are frate sau sora geamana?

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Cu sora cea mare nu prea ma inteleg, iar cu cea geamana ma inteleg bine. Ne injuram, ne certam, asa comunicam noi

4 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Am o soră mai mare...păi suntem noi cum suntem, ne certăm, ne împăcăm dar e super de treabă.Am uitat să menționez că e foarte frumblushingoasă și sunt mândru că e sora mea
blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un frate mai mare. Ne mai omorâm de câteva ori pe zi, da-i totul bine.

| AllePuffu a răspuns:

Eu mai am un frate mai mic, ne mai certam noi din cand in cand ca asa sunt fratiilaughing, dar in rest ne intelegem foarte bine

| eeu619 a răspuns:

Cu sora mea mai mica ma inteleg foarte bine, imi aduce si duce ce vreau...dar cu o sora geamana cred ca...defapt nu stiu cum e, ar fi grozav, mai ales la scoala, afara, ati face o gramada de lucruri si ati da vina unu pe altu. Sper ca te-am ajutat