| Mitsi5 a întrebat:

Care este cel mai ciudat hobby pe care-l aveti?tongueFunda pentru cel mai cel mai cel mai ciudat.

34 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Atrag plictiseala.

| PotcaPădurii a răspuns:

Sa fac diferite planuri de a ucide pe cineva... Dar nu le pun niciodata in aplicare, din pacate.

| Deny1333 a răspuns:

Vânez muste îmbrăcată în costumul Evei în timp ce mănânc Nutella cu aromă de sconcs.

| AikkoxD a răspuns:

Mănânc seminţe Nutline băgate în jeleu de piersici. wtf

| CastraveteMurat a răspuns:

Să stau.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Daca e ciudat, de ce ti-las spune?

| Frunziix3 a răspuns:

Statul pe tron.winking

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Trolling pe colegi si persoane alese la nimereala, pe Facebook.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TotEuBaiiIsBack):

o sa o sfarsesti rau

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' m-am spovediiit! :O3
De ce o sa o sfarsesc rau?

| Alyra a răspuns:

Nimic love struck
Găsesc atâta de interesantă această activitate laughing

| Redbulă a răspuns:

Imi place sá imi miros mâna dupá ce am introdus-o exact in cur.

| Nolkyz a răspuns:

Colecţionez ojă. laughing

| axeldavid a răspuns:

Sa ma scarpin in cur si dupa sa-mi rod unghiile.

| ÐÿÅ a răspuns:

Nu stiu, stai sa sun un prieten! laughing

| TooSexyForYou a răspuns:

Sa port ciorapi.

| Nayuky a răspuns:

Sa fac imposibilul poosibilhappy si vorbesc serios, e mult de munca

| Nayuky a răspuns:

Sa faac imposibilul posibil.Adica sa incerc sa devin un anime(desen animat japonez)..defapt am gasit 2 solutii dar e mult de munca.
si a doua chestie ar fi cercetarile despre extraterestrii din simpla curiozitatelaughing

| asdfghjhghkjj a răspuns (pentru Nayuky):

Acum vorbind serios(despre anime), daca reusesti sa ma contactezi, ca si eu lucrez la asta. eu am gasit doar o solutie sad si am nevoie de un geniu crying

| Nayuky a răspuns (pentru asdfghjhghkjj):

Pai ce solutie? A si apropo pentru inceput ai putea sa mergi in jponia... exista burse pentru liceu si facultate si eu vreau sa ma pun sa ma pregatesc pentru bursa ca sa pot pleca la anu..la ei scoala incepe in aprilie....trebuie sa ma mai documentez si daca te intereseaza si subiectul asta putem o sa iti dau mai multe detalii cand aflu..numai bine nu m-as duce singura in Japonia

| Nayuky a răspuns (pentru asdfghjhghkjj):

Daca vrei putem vorbi pe facebook....ca messu nu prea imi merge si se blocheaza....pe fb ma cheama Asakura Nayuky

| asdfghjhghkjj a răspuns (pentru Nayuky):

Da...nu am mess sau facebook crying si nu am voie sa imi fac crying

| asdfghjhghkjj a răspuns (pentru Nayuky):

Si daca data de nastere pe care ai scris-o la profilul tau este adevarata, inseamna ca ai 15 ani. eu am doar 12 crying

| Nayuky a răspuns (pentru asdfghjhghkjj):

Am 14..in vara fac 15, pai daca vrei iti dau un cont de facebook, si nu esti asa mica, in fine pe xat ai voie?

| asdfghjhghkjj a răspuns (pentru Nayuky):

Ce e ala?

| Nayuky a răspuns (pentru asdfghjhghkjj):

Pai eu un fel de mess online si nu trebuie sa iti faci cont

| Nayuky a răspuns (pentru asdfghjhghkjj):

Http://xat.com/JocuriBarbie asta e siteul de la chat...Jocuri barbie este numele xatului, daca vrei sa intri sa imi zic ce nume ti-ai pus

| asdfghjhghkjj a răspuns (pentru Nayuky):

Sper sa nu te superi pe mine, dar cred ca ma lipsesc...nu inteleg nimic din chatul ala :s

| LittleMønster a răspuns:

Sa dansez pe strada in spatele oamenilor in timp ce ma scobesc in nas.

| xRainyDay a răspuns:

Să mă uit la TV.

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Hobby-ul meu. sa raspund la intrebarile tampite ale unor oameni fara sperante de viitor happy

| RăspundLiniștit a răspuns:

Am o aerisire la camara(stau la etajul 2) si imi place sa tip de acolo la oamenii de pe strada. Oameni care pur si simplu stau in fara blocului...nimeni nu stie de unde striga cineva.Rad ca am un grilaj si ii vad prin el.Toti se uita in jur pe la geamuri sa vada de unde s-a strigat si mor de ras. Strig tot felul de chestii scurte de genul:ce faceti acolo?(cu vocea ingrosata)sau un simplu Marieeeeee? E chiar fun.

| IoNuTzEU a răspuns:

Sa sperii copiii mici. Apoi vin cu fratii lor si o tulesc.

| OriginalŢepeş a răspuns:

Mă îmbrac în costumul meu de Superman şi mă ung cu ulei apoi încep să cânt "Hula hula wiggle yeah" în timp ce vecinii cântă la chitară.