| KoreanKidChriss a întrebat:

Care este cel mai jenant moment din viata ta
Al meu este cand am mers la timi la mall si era drum in jos si eu cum nu l-am vazut am alunecat si eram sa pic ...toti oameni au inceput sa zambeasca iar eu m-am inrosit toata

Răspuns Câştigător
| Bixx a răspuns:

Deciii... eram in clasa a 6-a si imi placea de un baiat :d imi facusem curaj si m-am dus la el sa'l intre baca vrea sa stea cu minee. cred ca mai aveam vreo 2 metrii pana la el si atunci venise un alt baiat care m-a luat in brate. chiestia e... tipul tocmai se uita la mine.sad si eu cand am vrut sa'mi dau drumu din bratele tipului celalatl am alunecat (era umed) si m-am agatat de pantalonii baiatuluyi de care imi placea, dmne! nu mai vroiam sa merg la scoala.

2 răspunsuri:
| crazy_1321 a răspuns:

Cel mai jenant moment...acum vreo doi ani, in Italia, eram cu o prietena in tren, mergeam spre Roma, si in acelasi compartiment cu noi mai era un baiat, noi crezand ca e italian si nu intelege ce vorbim, am inceput sa vorbim de el, prietena mea radea de fata lui laughing eu de freza lui laughing si am continuat asa vreo 30 min, pana cand s-a gandit omu' sa se bage in seama cu noi si ne-a intrebat ceva de genul: " Si, fetelor, va place in Italia?" Cand am vazut ca era roman imi venea sa ma arunc din tren de rusine laughing

| Oxanna a răspuns:

Paaai... prietena mea cea mai buna, are un frate suuuper simpatic (si inca 9 pe langabig grin), pe care il plac, si eram la ea, si am inceput sa povestim si la un moment dat, m'a intrebat :hey, ce parere ai de x (nu dau nume sa nu cumva sa apara probleme, deci x este fratele ei)? am icneput sa'i spun cat de dulce e, cat imi place de el, cat de dragut, atent, simpatic etc este si apoi m'a intrebat: te'ai cupla cu el? la care eu: normal, ceva logic, auzi mai ce intrebare(asta am zis'o in gura mare) si in cateva clipe tot familionu a fost la usa(care era intre'deschisa asa ca nu am vazut niciuna) si noi tot povesteam povesteam pana cand i'am spus: hey ce zici? te tine sa mergem in camera baietilor(3) si sa umblam prin lucruri? siii cand am iesit am avut,, placuta'' surpriza sa vedem ca toti ne considerau niste bagarete care cotrobaie prin lucrile tuturor... si asa ca mi s'au duuus sansele la elcrying