| Aegyo a întrebat:

Care a fost cel mai jenant moment din viata voastra?hee hee

Răspuns Câştigător
| xCherri a răspuns:

Vai, stiu eulaughing
Poi eram la scoala clasa a 2 a parca straight face Si ma schimbam in clasa eu cu o fata -pentru ora de sportbig grin, si o colega-crazy a deschis usa. Toti colegii-baietii mai ales m-au vazutsad A fost jenant crying

| Aegyo explică (pentru xCherri):

Wow... laughing
Dar clasa a 2-a... nu prea aveau ce sa vada, nu? confused

4 răspunsuri:
| xCherri a răspuns:

Eram dezbracata(pfiuu bine ca nu de tot) :O aia conteazalaughing

| Slim a răspuns:

Cand am citit intrebarea asta am inceput sa rad.
Fratele meu se uita la mine ca la o "proasta" care rade degeaba!

| Raluca7761 a răspuns:

Au fost multe momente jenante...dar cel mai jenant a fost anul acesta, la scoala, cand m-a tras o colega si am cazut.Fiind pauza, erau destule persoane afara, si au inceput sa rada...
Imi venea sa intru in pamant!