| andru213 a întrebat:

Care este cel mai stupid lucru pe care l-ai facut la scoala vreodata?

Răspuns Câştigător
| Urpaniel a răspuns:

Am fost prezent.

| Kremlin a răspuns (pentru Urpaniel):

Ce vrăjeli pe tine repetentule, că stai toată ziua în casă şi joci metin.Am i rite?

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Am mers acolo.

| Dash a răspuns:

Tema

| betsy a răspuns:

M-am înscris.

| MikyAndreea a răspuns:

Am jucat ping-ong in ora de istorie laughing

| iKeel a răspuns:

Am bătut pe unu mai mare cu un an.

| LaNaibaa a răspuns:

Am fost draguta cu doamna de romana... si mi-a dat 8 X-(

Răspuns utilizator avertizat
| SmilePleaseXoXo a răspuns:

Am facut pipi pe mine.

| AnneAna a răspuns:

Mam intins cu mai multi colegi pe terenul de fotbal pentru ca baietii sa nu ai poata juca... sa ne jucam noi prinsa sau ce era pe acolo. habar n-am ce nea a pucat pe noi asa sa ne jucam dar a fost dragut ca neam amintit de vremuri maiii bune de and eram mai mici big grin. si multe altele laughing

| extreambysy a răspuns:

Sa vedem...am oprit lumina si au inceput colegele sa urle in disperare...sau am luat lapte si am aruncat in profa apoi am fugit

| alexandruandy a răspuns:

AM facut laba si profa de bio m-a prinslaughing

| clodis_3617 a răspuns:

Am oprit curentu ca sa mai dorm:p