| ღAngiießăă a întrebat:

Care este cel mai stupid lucru care l-aţi făcut vreodată?

4 răspunsuri:
| st3fDub a răspuns:

Pe la 16 ani daca tin bine minte m-a gasit 1 Mai la tara, la batranii mei.Am fost cu tovarasii la un gratar, la unu in curte.Ne-am imbatat, ne-am facut muci si ni se facuse pofta de sarmale.I-am taiat lu asta curcanu lu ma-sa si dupa aia ne-am dat seama ca habar n-avem sa facem sarmale laughing.Ce a fost la gura maica-si cand a venit de la munca e greu de reprodus...

| Carmen100 a răspuns:

Sall! Nu imi amintesc ce am facut dar stiu ca pe la vreo 6 ani credeam ca gainile cand imbatranesc se transforma in cocosi si nu mai fac oua

| kiduţa18 a răspuns:

Să cred că oamenii se schimbă și să le dau a doua șansă...

| Ailen a răspuns:

Sa stau cu telefonul in mana, si sa-l caut o jumate' de ora prin casa laughing