| Enigmă a întrebat:

Care este culmea culmilor?

20 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Culmea e s-o ştii şi p-asta.

| DaVà a răspuns:

Culmea culmilor este culmea cool love struck

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Sa scrii pe Google "barbati frumosi" si sa-l gaseasti pe Emil Boc

| Mitsa a răspuns:

Ar fi culmea s'o mai stii si pe asta!

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Culmea e sa iti faci nevoile la o usa si sa cer hartie.iar culmea nesimtirii e sa mai suni iar la usa si sa zici ca nu iti ajunge hartia
culmea e sa ii suflii unui berbec sub coada si sa i se indrepte coarnele...culmea e sa plouo cu bani ...culmea e sa vezi un extraterestru.esti culmea raw!laughing

| BastetReloaded a răspuns:

Everestul?

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Sa te caci la o usa si sa bati sa ceri hartie
si dupa aia sa mai bati o data sa zici ca nu ti-a ajuns

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Sa intinzi rufe pe culmea muntilor

| dulcikaa a răspuns:

Culmea culmilor este sa chemi liftu si sa vina tot etajul

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Mutul ii spune surdului, ca l-a vazut pe schiop cum alerga dupa chel ca sa-l traga de par
laughing

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Mutul sa-i spuna surdului ca orbul se uita la ei.

| Nimic00 a răspuns:

Sa afli adevarul, misterul Universului si sa il spui omului de rand si sa nu te creada.

| n3xt a răspuns:

Eu nestând pe budă

| LLO a răspuns:

Culmilor culmea este care.

| Kate21 a răspuns:

Mutul ii spune surdului ca orbul l-a vazut pe schiop alergand dupa chel sa-l traga de par.
Sau mai stiam una...
Care este culmea culmilor? Ar fi culmea sa o stii si pe asta.

| Roxysad a răspuns:

Mai e una mai culmea :mutul ii spune surdului ca orbul a vazut unolog care alearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mutul sa-i spuna surdului ca orbul se uita la ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culmea culmilor este sa intrebi care este culmea culmilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sa te culci cu un barbat si sa te scoli cu altul

| GrabMyGun a răspuns:

Sa sari dintr-un avion care se prabuseste peste un vapor care se scufunds!