| Șttefania a întrebat:

Care este primul lucru pe care il faceti cand intrati pe TPU?
Sarbatori Fericite!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ma intreb, ce nou s-a mai intamplat, ce intrebari interesante s-au mai pus... Uneori incep imediat sa raspund la intrebarile publice, alteori raspund mai intai la mesajele private.
Sarbatori fericite si tie, HubbaBubba!
Sarbatori fericite tuturor!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Răspund la întrebările care îmi vin pe email de la prietenii TPU și apoi la alte întrebări. Toate în măsura cunoștințelor, nu le știu pe toate.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| Pralină a răspuns:

Introduc adresa de mess si parolahee hee

| kiky278 a răspuns:

Ma uit daca am mai castigat funde

| Gentiana a răspuns:

Ma uit la mesaje, si la vizualizare profil, apoi raspuns la intrebari.
Sarbatori fericite!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai dau pe profilul meu, vad mesaje pe privat, adaug prieteni, raspund la intrebari. Numai bine! Cu drag, Lola.

| crynutza34 a răspuns:

Ma uit daca am primit raspuns la intrebarile puse de mine big grin.Sarbatori fericite!

| alwaysStyles a răspuns:

Eu raspund la intrebarile cerorlalti