| Andreei555555 a întrebat:

Care este tara din europa care vă place si a-ti vrea să locuiti cel m-ai mult?

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Tinind cont de categorie: Romania.
La modul cel mai serios: Romania! happy happy

| RAY a răspuns:

As vrea sa calatoresc mai mult decat sa stau undeva

| SilentRain a răspuns:

Tara Vaslui laughing)

| Lioana a răspuns:

Eu vreau să mă duc în toate dar să mă întorc mereu în România.

| PumpkinDoll a răspuns:

Romania desigur, e singura tara in forma de peste

| emayperritos a răspuns:

România.

| alyyyyy2018 a răspuns:

Mai*

| alyyyyy2018 a răspuns:

Nu poti sa stii in ce tara ai vrea sa locuiesti cel mai mult, nici mai putin, pana nu mergi acolo. Depinde si de zona, limba, oameni, obiceiuri. Am locuit in Spania 7 ani, belgia 2 ani si Italia 6 luni. Am vizitat si Germania, franta... cel mai mult mi-a placut in Spania, poate si pentru ca acolo am stat mai mult. Imi era greu sa ma desprind de ea, dar acum prefer Romania. Cred ca imi place acum in Romania pentru ca locuim singuri in casa noastra si e ok salariu. Cred ca asta e mai important sa fii cu persoana draga.