| elektrix a întrebat:

Va place Romania? Daca DA de ce daca NU de ce? In ce tara ati vrea sa locuiti?
Si de ce ati vrea sa locuiti acolo?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi-ar placea o Romanie a carui potential sa fie valorificat la maxim. In conditiile actuale e de la sine inteles ca nu imi place. Mi-ar placea sa traiesc in o tara civilizata precum Anglia sau Franta.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu imi place Romania, iubesc Romania! As fi putut emigra de mult dar nu am facut-o. Pana acum! Urasc pe cei care-si vorbesc de rau tara natala!

Elianna
| Elianna a răspuns:

@rukhsandra mama, de ce mi-ai dat stupid si nefolositor? Parca eram prieteni!
Nu ca mi-ar pasa dar ma mira ca nu accepti si alta parere decat a ta!

| Floreenofficial a răspuns:

Imi place peisajul...in rest oamenii, deloc! straight face
as vrea sa locuiesc in Scandinavia sau in Australia/Noua Zeelanda.

| Rukhsandra a răspuns:

NU...nu-mi place deloc laughing
Romania nu e o tara unde poti avea un viitor- asa cred eu happy

| Rukhsandra a răspuns:

Imi pare rau ca ti-am dat. E parerea ta si trebuia s-o respect... scuze.
sad
ma ierti?

| elektrix explică:

Eu mi-as dori sa traiesc in america deoarece este o tara frumoasa care nu are probleme asa grave precum criza financiara