| lllCocainelll a întrebat:

Care este visul vostru in viata? Al meu este sa vad un unicorn calarit de o capra calarita de un caine calarit de un iepure calarit de un soarece calarit de un gandac, care e calarit de un purice cu paduchi. >8-

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Hmm,pot avea același vis ca tine? puppy dog eyes

| GroparuVesel a răspuns:

Sa fiu stapan peste toate cimitirele lumii si sa mai construiesc inca 2.

| NirvanaE a răspuns:

Visul meu e ca toate visele mele sa se implineascasmug

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

Al meu este sa te vad pe tine punand intrebari normale, si sa nu te mai vad storcandu-ti creieru punand genu asta de intrebare.

| GiAnca a răspuns:

Visul meu este sa o mai vad pe profa de mate cum mai cade o data cu scaunul. laughing

| Snowal15lea a răspuns:

Calaresc un unicorn, ce geniala sunt. Visul meu este sa vad un om calarind o barca pe un munte.

Răspuns utilizator avertizat
| Dragonfly6 a răspuns:

Sincer, visul meu este sa vad un om care merge noaptea pe soare.

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Visul meu? Am multe serioase dar cele mai funny sunt:
-Sa innot in nutela
-Sa iau imi multi de 10 la mate
-Sa am un PC procesor cu i7
-Sa merg prin Rai
-Sa fiu singur pe lume.Sau poate doar cu cativa colegi.
-Sa jefuiesc/sparg o banca.
-Sa sa spal intr-o cada cu coca cola rolling on the floor
-Sa ma inec cu pop-corn (pare cam dur dar e amuzant de horror, iti ramane sarea pe gat si parca ma mangaie rolling on the floor
-Sa fac bungeejumping de pe cea mai inalta cladire
-Sa locuiesc intr-o gelatina
-Sa am prieteni din caramel care sa nu moara decat cand raman fara aroma
-Mainile mele sa fie facute din baton mars si sa fie infinite
-Sa am bani infiniti
-Sa vad prin oameni laughing Cool

| Smile2BHappy a răspuns:

Sa zbor cu unicornul meu in tara elfilor.

| ooolifeoolol a răspuns:

Imaginatia mea sa devina relitate.

| ჯpLaNe a răspuns:

Visul? eu nu am doar 1.
-Sa fiu cel mai bun la scoala
-Sa am un iPad generatia a-4-a
-Sa am o piscina cu ciocolata-alta cu fanta-si alta cu bani.
-Un conac
-Nemuritor
-Avion personal
-o insula in Hawaii
-O limuzina
-Un home cinema
-si sanatatea

| Andyᵗᵐ a răspuns (pentru ჯpLaNe):

Cati ani ai baiete? Apuca-te de engleza ca e grav.

| Andyᵗᵐ a răspuns (pentru ჯpLaNe):

Am uitat mai am un vis.Sa am in perfuzie cola big grin

| victor_3055 a răspuns:

Sa devin muzician