| BestOctavian a întrebat:

Care joaca 4story? Si e tare, care e cel mai bun tip de caracter,

Răspuns Câştigător
| costisuruniuc a răspuns:

Preot

49 răspunsuri:
| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Eu zic ca-i evocatoru sau razboinicu...alege tu

| Iziii:X:X:X:X:X:X a răspuns:

Eu joc 4 story, e super, doar ca un hacker mi la blocatsad eram lv 30!

| Iziii:X:X:X:X:X:X a răspuns:

Si sa stii ca Cel mai bun e somnambulu si pe locul 2. razboinic acestia sunt puternici iar evocatorul mi-a placut mult pentru ca sti ca cu cat cresti cu cat iti si un animal la fel de bun! e foarte amuzant si te mai si ajuta mult (de fapt e arma nr 1)

| Iziii:X:X:X:X:X:X a răspuns:

Cui ii dai fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt cel mai tare caracter este arcasul asa cred eu

| JeleUUU a răspuns:

Cei mai tari sunt arcasul, razboinicul felina, magicianul sau preotul! alege tu

| JeleUUU a răspuns:

1. Somnambul
2. Arcas
3. Preot
4. Magician
5. Evocatoru
6. Razboinic

dar cel mai bun la pvp e magicianul si evocatorul apoi arcasul si preotul dar assasinul e primul ca are multe skiluri de otrava! fundita te rog

| iflroin1999 a răspuns:

Fi atent cel mai bun
1)arcas
2)preot
3)somnambul
4)magician
5)evocator
6)razboinic

raz e ultimu pentru ca nu poti folosi toate mag ppe el si ai nev de o magie speciala ca sa le folosesti pe cele de un tip funda te rog

| thambor_5291 a răspuns:

Eu zic ca:1magician; 2preot; 3arcas; 4evocator; 5somnambul si 6 razboinic pentru ca razboinicul si somnambulul(umbra nocturna) nu au puteri de atac de la departare si e greu sa te bati cu monstrii care arunca precum:evocator biram; arcas derion(valorian); vrajitori; dragon; pui de dragon si cu bossi care arunca precum:evocator de minereuri al orcilor ekim; profet stael al orcilor ekim; kerges; ekimu;

| PoisonedArrrow a răspuns:

Evocatorul e cel mai bun pentru ca poti pune cristalul protectiv si-ti da mai greu mai ales ca eu a la toate itemele evita +1.Si la 24 ai si monstru cu anestezic.

| madabrt a răspuns:

Frate toti sunt buni daca stai bine sa te gandesti gar eu sunt gm si ii spun eu cum sunt: 1)Magician, 2) Umblator Nocturn, 3) Preot, 4) Arcas, 5) Evocator si 6) Razboinic

| Defzer a răspuns:

Bai fratecel mai bun caracter e:1)arcasul,2)umblator nocturn3)preot4)magician5)evocator6)razboinic si gata

| ionita_7184 a răspuns:

Preot
arcas
vocator
magician
somnanbul
razboynic

| MaryIngerPazitor a răspuns:

Eu zic ca evocatorul ca si eu sunt evocatoare si am lvl 20.

| Al3x4nd3R a răspuns:

Cel mai bun este razbonicul deoarece are magii mult mai deosebite decat celelalte caractere de ex. la lvl 26 are distrugatorul de armura si poti bate usor pe oricine de lvlu tau, chiar daca adversarul are cine stie ce plusuri.

| sergiulik2000 a răspuns:

Arcasul e cel mai fain deoarece trage repede...si cand o sa ai lvl mare la arbaleta sau arc da repede si bine

| GabiStory a răspuns:

Pai eu sunt de parere ca toate caracterele sunt la fel de bune dar conteaza cum le folosestiwinking

| nichy2012 a răspuns:

Eu zic ca umblatorul nocturn e cel mai bun. 1. )somnambul 2.)arcas 3. )preot 4.)magician 5. )evocator 6.)razboinic

| nichy2012 a răspuns (pentru Defzer):

Nu-i arcasu cel mai bun

| nichy2012 a răspuns:

Ba ce fraieri sunteti toti ma nu cei mai puternici sunt evocatori dc spuneti asa? mai frate fi atent care e cel mai bun 1. )preot, 2.)magician, 3.)arcas,4.)somnambul5.)evocator6.)razboinic

| Bocanila a răspuns:

Man uite topu: 1)arcas 2)evocator 3)somnambul 4)preot 5)magician 6)Razboinic. Eu sunt arcas si am lvl 90 si ii bat pe toti

| Dr0gs a răspuns:

Cele mai bune sunt 1=arcas 2=preot 3=magician 4=somn 5=razboinic 6=evocator asta e ordinea

| Messyy a răspuns (pentru costisuruniuc):

1arcas
2evocator
3preot
4magician
5somnambul
6razboinic

| Messyy a răspuns:

1arcas
2evocator
3preot
4magycian
5somnambul
6razboinic

| KidutzuThau1 a răspuns:

Pai eu zic ca arcasu e cel mai bun apoi razboinicul

eu am avut cont pe 4story global de Gm
bft spro la joc

| Casutanta a răspuns:

Man Evo la lvl mic e un pic cam slab da la 80 rupi cu el si daca mai ai si plus esti belea.Dar uite ordinea 1)Evocator2)Popa3)MaG4)Arcas5)Somnabul6)Razboinic

| Schyzo90 a răspuns:

Stiu eu ce caracter este cel mai bun.Arcasul este cel mai rapid si ataca de la distanta este cel mai bun

| AndyDragu a răspuns:

Eu zic ca e asa:
1)Arcas
2)Magician
3)Umblator Nocturn
4)Preot
5)Razboinic
6)Evocator

| Andrei13200 a răspuns:

Am sa te informez cu raspunsul final big grin
Clasamentul si de ce :
1. Evocator (are abilitati neprevazute de altii daca primeste un stun zeita de 24 il poate ingheta sau un animal care are anestezie sau chair demonul de 24 animalul este esential logic ar fi 2vs 1)
2.Preot(Unul dintre cele mai slabe charactere la viata dar are skill de viata ba chiar 2 si le poate da prietenilor sau oricui un skil puternic de la 26 poate omora si dintr-un skill)
3.Umblator Nocturn(Are o multime de skiluri ca sa zic ametitoare si foloseste prea mult otrava ceea ce este OK este rapid ca un fulgere ca sa zic )
4.Aracasul(este rapid si deruntat skillul de lv 26 ditruge dintr-o singura lovitura dese ori si un skill de lv 16 care reflecta skillurile inamice)
5.Magician(adevarat cel mai slab la viata dar un adversar puternic atacul imens inca de la lv 22 reuseste sa neutralizeze oponentul deseori)
6.Razboinicul(cel mai slab caracter dupa mine adevarat viata cea mai mare dar e slab la strategie armuri frumoase rezistenta mare are cam 3 skiluri de stun pe berserk)
Sper ca ti-a placut raspunsul meu daca ai timp citestel ok

| StarShip a răspuns:

Doamneeee! Razboinicul cel mai slabrolling on the floor? Mai oamenilor nu sunteti normali razboinicul e cel mai bun pentru ca da cele mai multe daune si sparge evocatori! Dar daca se lupta cu un arcas poate catiga daca arunca cu toporul dar in cele mai multe cazuri arcasul bate razboinicul pentru ca razboinicul e cel mai bun la lupta corp la corp iar arcasul de la departare... In fine eu zic ca e cel mai bun pentru ca are acea abilitate de la 18 PLANSUL LUPTEI care spulbera tot eu zic ca este cea mai buna abilitate din joc pentru ca da si anestezic, da si daune in timp ce inamicul e adormit si loveste mai multi dar si ultima abilitate e foarte buna pentru ca da foartee multe daune EU te sfatuiesc ca sa-ti iei topor pentru ca e cel mai bun mai bun ca si sabia.Ar trebui sa nu iei sabie scurta sau scut.Armura este si ea foarte foarte buna cea mai rezistenta. Evocatorul are foarte foarte multe magii bune si bate arcasul pentru ca are si monstrul da si el daune iar arcasul fiind prost se departeaza iar evocatorul da mai multe daune de cat el pentru ca evo are aparare si da cu magi arcasul fiin vulnerabil pentru ca nu are aparare magica.EVo are si multe cristale protectoare facand grupul mult mai rezistent. Umlatorul nocturn ( mai demult numit Somnambul) este cel mai tare la magii pentru ca poate invinge adversarul nefolosindusi toate magiile. EU ador somnambulul doar pentru asta... EI eu te sfatuiesc sa-ti faci warr si nu tio spun doar asa crede-ma eu is warr si am lv 40 ii super. Dar daca vrei sa te distrezi trebuie sa-ti faci un evocator. Cel mai bun jucator din 4story e un evo si are doar lv 82 pe derion!