| BestOctavian a întrebat:

Care joaca 4story? Si e tare, care e cel mai bun tip de caracter,

Răspuns Câştigător
| costisuruniuc a răspuns:

Preot

| Messyy a răspuns (pentru costisuruniuc):

1arcas
2evocator
3preot
4magician
5somnambul
6razboinic

| Marian_Macho_Joe_1990 a răspuns (pentru costisuruniuc):

Asa-i preotul bate tot

49 răspunsuri:
| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Eu zic ca-i evocatoru sau razboinicu...alege tu

| JeleUUU a răspuns:

Cei mai tari sunt arcasul, razboinicul felina, magicianul sau preotul! alege tu

| JeleUUU a răspuns:

1. Somnambul
2. Arcas
3. Preot
4. Magician
5. Evocatoru
6. Razboinic

dar cel mai bun la pvp e magicianul si evocatorul apoi arcasul si preotul dar assasinul e primul ca are multe skiluri de otrava! fundita te rog

| Hesor a răspuns (pentru JeleUUU):

Ce asasin ma, ia vino u cu assinul tau s te fac cu raz sau arcas laughing)Assinul e aiuria ca daca dai mis la stun esti pa asa ca sterge asasinu locul 1 si trece arcasu raz mag popa si dupe asasin si evolaughing)

| Iziii:X:X:X:X:X:X a răspuns:

Eu joc 4 story, e super, doar ca un hacker mi la blocatsad eram lv 30!

| Iziii:X:X:X:X:X:X a răspuns:

Si sa stii ca Cel mai bun e somnambulu si pe locul 2. razboinic acestia sunt puternici iar evocatorul mi-a placut mult pentru ca sti ca cu cat cresti cu cat iti si un animal la fel de bun! e foarte amuzant si te mai si ajuta mult (de fapt e arma nr 1)

| Iziii:X:X:X:X:X:X a răspuns:

Cui ii dai fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt cel mai tare caracter este arcasul asa cred eu

| Planta55 a răspuns:

Eu zic ca arcasul pentru ca in lupta el bate razboinicul (e clar ca arcasul da de departe si razboinicul da de aproape de aceea arcasul bate razboinicul) dar si evocatorul ( pentru ca el orveste animalul si si apoi se bate cu evocatorul si cand animalul isi revine arcasul da scut si e aparat)

| Planta55 a răspuns:

Arcas
Uite ceva suplimentar:
Inamicii ii bati asa(in cel mai usor mod)
Arcasu mai multe protectii si stunturi
Razboinicul Mai multe stunturi/atacuri puternice
Somnambul Protectii/atacuri medii
Preot Atacuri puternice
Magician Stunturi/protectii/atacuri puternice
Evocator Cum vrei
(asa ii bati mai usor+eu asa iti recomant arcas si tacticile de distrugere a inamicilor spuse mai sus sau mai scurt tddaisms DECI FA CUM AM ZIS o sa fii cel mai puternic de pe sv eu am facut asta si am ajuns cel mai respectat derion)

| Bocanila a răspuns:

Man uite topu: 1)arcas 2)evocator 3)somnambul 4)preot 5)magician 6)Razboinic. Eu sunt arcas si am lvl 90 si ii bat pe toti

| Lyvyw a răspuns:

1 arcasul
2 magiceanul
3 umblatorul nocturn
4 razboinicul
5 preotul
6 evocatorul
(dupa mine )

| iflroin1999 a răspuns:

Fi atent cel mai bun
1)arcas
2)preot
3)somnambul
4)magician
5)evocator
6)razboinic

raz e ultimu pentru ca nu poti folosi toate mag ppe el si ai nev de o magie speciala ca sa le folosesti pe cele de un tip funda te rog

| PoisonedArrrow a răspuns:

Evocatorul e cel mai bun pentru ca poti pune cristalul protectiv si-ti da mai greu mai ales ca eu a la toate itemele evita +1.Si la 24 ai si monstru cu anestezic.

| MaryIngerPazitor a răspuns:

Eu zic ca evocatorul ca si eu sunt evocatoare si am lvl 20.

| GabiStory a răspuns:

Pai eu sunt de parere ca toate caracterele sunt la fel de bune dar conteaza cum le folosestiwinking

| Casutanta a răspuns:

Man Evo la lvl mic e un pic cam slab da la 80 rupi cu el si daca mai ai si plus esti belea.Dar uite ordinea 1)Evocator2)Popa3)MaG4)Arcas5)Somnabul6)Razboinic

| AlexandruCro a răspuns:

Am arcas lv 74 si restul carachterelor 61 si am pe arcas iteme +18 si arma +19 cu 2 pietre si rup mai bine ca preotu

| Alexandrionis a răspuns:

StarShip si OvisOvidiu au dreptate raboinicul este cel mai bun o avea el armuri grele si abia se misca dar da damage mare findca are skill-uri bune cum ar fi atac disperat ce ofera 200%sansa de a da critic sia ai lua din viata tot atata(corectatima daca am gresit).Cum sa nu un preot, magician si un evocator sa nu il bata daca ei ataca de la distanta.Atentie razboinicul este un caracter special ce lupta corp la corp el rezista atat la nivel mic cat si la nivel mare doar daca stii cum sa il folosesti deci asa cam nu stiu cum sa zic waru este bun, dar nu conteaza toate caracterele sunt bune dupa cum sti sa le folosesti

| DieHarD a răspuns:

Clar,Unblatorul e cel mai bun daca ai si iteme nici nu apuci sa te mististraight face

| nichy2012 a răspuns:

Eu zic ca umblatorul nocturn e cel mai bun. 1. )somnambul 2.)arcas 3. )preot 4.)magician 5. )evocator 6.)razboinic

| nichy2012 a răspuns:

Ba ce fraieri sunteti toti ma nu cei mai puternici sunt evocatori dc spuneti asa? mai frate fi atent care e cel mai bun 1. )preot, 2.)magician, 3.)arcas,4.)somnambul5.)evocator6.)razboinic

| OvisOvidiu a răspuns:

Frate ca sa-ti raspund fix la intrebare.
Eu joc 4story! Si am ceva vechime in acest joc
Daca esti preocupat de diferite chestii, care e cel mai bun caracter bla bla bla. sa stii ca toate caracterele au scopul lor si toate sunt in acelasi stadiu happy
Dar daca vrei detailat iti fac eu un listyng complet
Pentru inceput razboinicul sa stii mereu ca este pe locul I, pentru ca are damage-ul cel mai mare si apararea cea mai buna chiar daca e lent si fuge dupa arcas de il ea transpiratiile nu iti fa probleme laughing ca si cand prinde arcasul stim toti prea bine nu mai poate scapa laughing cel putin din mainile mele nu mai scapa nimenibig grin pentru ca sunt razboinic.
Dupa razboinic este magicianul pentru ca si el de asemenea are cea mai mare capacitate de damage dintre toate tipurile preot etc. ma intelegi
Apoi arcasul care stim toti ca e ager ( nu mai vorbesc de damage ) pentru ca mentionez toate caracterele AU ACELASI DAMAGE doar itemele si nivelul lor difera happy
Apoi este umblatorul nocturn ( nu mai dau detalii), preotul si respectiv evocatorul. Nu te mai complic cu filozofii o sa intelegi pe parcurs happy
Bafta! si pardon pentru ortografie sunt grabit big grin
Nu uita iteme cu valoare cat mai mare de la +16 in sus altfel nu vei face fata happy
Vad raspunsurile de mai jos si vad ca foarte multi se bazeaza pe evocator si umblator nocturn
Fratilor nu luati in vedere bataliile dintre monstri si voi lasati misiunile si monstrii
Tu! trebuie sa fii pregatit pentru cuceriri poti creste si prin alte mijloace asa ca tu lucreaza la iteme mai mult
RAZBOINIC/MAGICIAN/ARCAS.
Tu iti alegi caracterul
Si ca sa-i raspund lu starship da 80% dintre confruntarile dintre un arcas si un razboinic, arcasul a iesit invingator dar mentionez ca arcasului ii trebuie doar o greseala si este PA pentru ca nimeni nu rezista in fata un razboinic

| StarShip a răspuns:

Doamneeee! Razboinicul cel mai slabrolling on the floor? Mai oamenilor nu sunteti normali razboinicul e cel mai bun pentru ca da cele mai multe daune si sparge evocatori! Dar daca se lupta cu un arcas poate catiga daca arunca cu toporul dar in cele mai multe cazuri arcasul bate razboinicul pentru ca razboinicul e cel mai bun la lupta corp la corp iar arcasul de la departare... In fine eu zic ca e cel mai bun pentru ca are acea abilitate de la 18 PLANSUL LUPTEI care spulbera tot eu zic ca este cea mai buna abilitate din joc pentru ca da si anestezic, da si daune in timp ce inamicul e adormit si loveste mai multi dar si ultima abilitate e foarte buna pentru ca da foartee multe daune EU te sfatuiesc ca sa-ti iei topor pentru ca e cel mai bun mai bun ca si sabia.Ar trebui sa nu iei sabie scurta sau scut.Armura este si ea foarte foarte buna cea mai rezistenta. Evocatorul are foarte foarte multe magii bune si bate arcasul pentru ca are si monstrul da si el daune iar arcasul fiind prost se departeaza iar evocatorul da mai multe daune de cat el pentru ca evo are aparare si da cu magi arcasul fiin vulnerabil pentru ca nu are aparare magica.EVo are si multe cristale protectoare facand grupul mult mai rezistent. Umlatorul nocturn ( mai demult numit Somnambul) este cel mai tare la magii pentru ca poate invinge adversarul nefolosindusi toate magiile. EU ador somnambulul doar pentru asta... EI eu te sfatuiesc sa-ti faci warr si nu tio spun doar asa crede-ma eu is warr si am lv 40 ii super. Dar daca vrei sa te distrezi trebuie sa-ti faci un evocator. Cel mai bun jucator din 4story e un evo si are doar lv 82 pe derion!

| KidutzuThau1 a răspuns:

Pai eu zic ca arcasu e cel mai bun apoi razboinicul

eu am avut cont pe 4story global de Gm
bft spro la joc

| marian5449 a răspuns:

Baaa ce naiba evocatoru e so slab na are inca un animal primul e arcasu al doilea magu ca el daca ii dai stun se activeaza automat ameteala......al 3lea e preotu ca baga skilluri si apoi razboinicu ca da ca naiba de rupe pe toti si apoi somnu ca se ascunde unde vrea pe nevazute si da stunuri la greu si apoi evo cai slab am 2 caractere full+21 si arma +22

| sergiulik2000 a răspuns:

Arcasul e cel mai fain deoarece trage repede...si cand o sa ai lvl mare la arbaleta sau arc da repede si bine

| AndyDragu a răspuns:

Eu zic ca e asa:
1)Arcas
2)Magician
3)Umblator Nocturn
4)Preot
5)Razboinic
6)Evocator

| madabrt a răspuns:

Frate toti sunt buni daca stai bine sa te gandesti gar eu sunt gm si ii spun eu cum sunt: 1)Magician, 2) Umblator Nocturn, 3) Preot, 4) Arcas, 5) Evocator si 6) Razboinic

| ionita_7184 a răspuns:

Preot
arcas
vocator
magician
somnanbul
razboynic