| BestOctavian a întrebat:

Care joaca 4story? Si e tare, care e cel mai bun tip de caracter,

Răspuns Câştigător
| costisuruniuc a răspuns:

Preot

49 răspunsuri:
| Boicu_Bogdan_2001 a răspuns:

Măi, cel mai bun este 1.magicianul deoarece lupta de la depărtare și care în lupta de mai mulți jucători baga flacara iadului pe mai mulți jucători și îi termina după. Apoi ar fi 2.arcasul pentru ca lupta de la depărtare și este rapid, își folosește skil urile din fuga apoi ar fi 3.preotul care rezista mult pentru ca are protecție și bufeuri bune, după 4. evocatorul, deși nu-mi place acesta, lupta de la depărtare, ceea ce este foarte important pentru un război apoi 5. Războinicul și 6. Somnambul care n-au șanse pentru lupta din apropiere.E adevărat ca ultimii doi sunt buni în dueluri, dar în grupuri sunt cei mai praffff! Ascultați ca am jucat mult și am experiență.

| Viorel_Marchis_1998 a răspuns:

Zic eu ca magu si asasinu am set asasin 25 armuri si arme 24 lvl 140 magu lvl 82 set 18 44 arm e 2 si doar armura si manusile sunt 16 44 asasin

| Viorel_Marchis_1998 a răspuns:

Eu zic ca magu e mai tare bine eu rup tot cu e
l set 26 40 tot

| Viorel_Marchis_1998 a răspuns:

Fraerilor toti sunt la fel evorba sasti juca

| Dr0gs a răspuns:

Cele mai bune sunt 1=arcas 2=preot 3=magician 4=somn 5=razboinic 6=evocator asta e ordinea

| ShoDoW a răspuns:

Arcas

| SmileOneForMe a răspuns:

Frate, eu cred ca cel mai tare este somnambulu' pentru ca nu-si foloseste toate magiile si poate sa te bata iar daca vr sa te distrezi poti fii evocator pentru ca are multe cristale care te apara + ca are si monstru iar daca face duel cu arcasu', evo castiga mereu pentru ca foloseste multe magii. Imi place mult si warul pentru ca da daune ff mari si am avut unul delvl 20 si magia de la lvl 18 da daune ff mari, dar cel mai mult imi place umblatoru' chiar daca n-am ci am un arcas de lvl 45. Iti propun sa te apuci de un war sau un somnambul pentru ca esti norocos insa daca esti evocator la lvl mic e ff slab... Ia-ti un topor +15 minim ca sa prinzi ff bine iar daca te faci umblator strange bani multi si fa itm si da-le pe pumanle cu +16 minim ca sa castigi pvp-urile. ARcasu' invinge mereu waru insa daca razboinicu' da cu toporu' invinge pentru ca arcasu' n-are ce sa mai faca atunci.winking

| thambor_5291 a răspuns:

Eu zic ca:1magician; 2preot; 3arcas; 4evocator; 5somnambul si 6 razboinic pentru ca razboinicul si somnambulul(umbra nocturna) nu au puteri de atac de la departare si e greu sa te bati cu monstrii care arunca precum:evocator biram; arcas derion(valorian); vrajitori; dragon; pui de dragon si cu bossi care arunca precum:evocator de minereuri al orcilor ekim; profet stael al orcilor ekim; kerges; ekimu;

| Al3x4nd3R a răspuns:

Cel mai bun este razbonicul deoarece are magii mult mai deosebite decat celelalte caractere de ex. la lvl 26 are distrugatorul de armura si poti bate usor pe oricine de lvlu tau, chiar daca adversarul are cine stie ce plusuri.

| Messyy a răspuns:

1arcas
2evocator
3preot
4magycian
5somnambul
6razboinic

| Andrei13200 a răspuns:

Am sa te informez cu raspunsul final big grin
Clasamentul si de ce :
1. Evocator (are abilitati neprevazute de altii daca primeste un stun zeita de 24 il poate ingheta sau un animal care are anestezie sau chair demonul de 24 animalul este esential logic ar fi 2vs 1)
2.Preot(Unul dintre cele mai slabe charactere la viata dar are skill de viata ba chiar 2 si le poate da prietenilor sau oricui un skil puternic de la 26 poate omora si dintr-un skill)
3.Umblator Nocturn(Are o multime de skiluri ca sa zic ametitoare si foloseste prea mult otrava ceea ce este OK este rapid ca un fulgere ca sa zic )
4.Aracasul(este rapid si deruntat skillul de lv 26 ditruge dintr-o singura lovitura dese ori si un skill de lv 16 care reflecta skillurile inamice)
5.Magician(adevarat cel mai slab la viata dar un adversar puternic atacul imens inca de la lv 22 reuseste sa neutralizeze oponentul deseori)
6.Razboinicul(cel mai slab caracter dupa mine adevarat viata cea mai mare dar e slab la strategie armuri frumoase rezistenta mare are cam 3 skiluri de stun pe berserk)
Sper ca ti-a placut raspunsul meu daca ai timp citestel ok

| Defzer a răspuns:

Bai fratecel mai bun caracter e:1)arcasul,2)umblator nocturn3)preot4)magician5)evocator6)razboinic si gata

| nichy2012 a răspuns (pentru Defzer):

Nu-i arcasu cel mai bun

| Schyzo90 a răspuns:

Stiu eu ce caracter este cel mai bun.Arcasul este cel mai rapid si ataca de la distanta este cel mai bun

| antony123 a răspuns:

Bhaa razboinicu e cel mai bun ce draq aveti il bate si pe preot si pe magician si pe evocator si pe somnambul si pe arcas daca ai da cu ciocanu eu am un cont de lv 30 si ai bat pe totii waa iti zic eu ia-ti razboinic

| JulietaJully a răspuns:

Nu este adevarat mai.Nu conteaza care cont este mai bun conteaza cat de bine sti sa joci pe el si ce iteme ai, totusi iti dau niste idei.

1)preotul, 2) magicianul, 3) arcasul, 4) umblator nocturn, 5) evocator 6) razboinic.

Crede-ma joc de cand s-a facut jocul de la deschidere si il cunosc mai bine ca toti stiu si prima breasla. A fost dark. e cea mai buna breasla. Nu-i asculta pe astia ca isi dau cu parerea doar nici nu cred ca au jucat laughing fundita? puppy dog eyes