| L•o•L•L•y•P.o.o.p.s a întrebat:

Care-mi zice si mie niste bancuri? m citit azi niste bancurihappy. da; r nu prea am ras decat putinstraight face. Dau fundita la cele mai amuzante.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O babuta merge la vot, iar in cabina sta mai mult de 15 minute. Toata lumea o asteapta … iese baba si intreaba:
– Maica, "f…u-va-n gura" se scrie legat sau despartit ?!? rolling on the floor oh go on

| Barajag a răspuns:

Un bărbat merge pe sosea într-un BMW. Pe drum, el ia o superbă
autostopistă. În timp ce mergeau ei cu 200 la oră fac cunostintă, si
ajung să se cunoască într-atît de aproape încît masina se opreste
într-un copac. Un tăran ce trecea prin zonă la momentul accidentului
se apropie de rămăsitele masinii si-i spune, soferului:
– Nebunule, ai mare noroc că n-ati pătit nimic, nici tu, si nici
domnisoara care, de, si a sărit eît colo din masină, a rămas
nevătămată.
Bărbatul începe să plîngă cu hohote:
– Ea da, dar eu nu! Ati văzut ce strînge în mînă?
La o farmacie o batranica cere "antiviagra". Farmacista ii spune ca poate vrea "viagra", ca sa se distreze cu mosulica al ei.
Babuta:
- Lasa maica, ne-am distrat noi, dar acum nu putem pune capacul la cosciug!
Niste copii de la scoala primara mergeau cu autocarul la Gradina Zoologica... si un copil din stanga soferului zice:
- Daca tata era un leu si mama un leu eu as fi fost un leu mai mic. Daca mama era elefant si tata elefant eu as fi fost un elefant mai mic... si tot asa, i-a zis de toate animalele de la Gradina Zoologica...
Se enerveaza soferul si zice:
- Ma, daca mama ta era o nebuna si tata un betiv, tu ce erai?
Si zice copilul:
- Sofer de autobuz.
La mare:
- Unde iti este inghetata, puisor?
- Am scapat-o pe pieptul unui nene care dormea cu fata in sus, pe plaja.
- Vai de mine! Si ce ti-a zis?
- S-a trezit si s-a sters cu prosopul mormaind: "Ah... pescarusii astia, parca s-ar c**a din frigider!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.glumite.ro

aici gasesti bancuri cu ce vrei tu +jocuri, poze haioase, clipuri etc

| PreaFericitu a răspuns:

Bula la scoala.
Le zice profa la elevi sa scrie pe o foaie ce ar face ei daca ar fi patroni, toti elevi incep sa scrie numai Bula se relaxa in banca la care profa ii zice :
-Bula u de ce nu scrii?
-Astept sa imi vina secretara! laughingrolling on the floor

3 blonde blocate intr-un lift si strigau "Ajutor" la care una dintre ele zice :
-Fetelor haideti sa strigam simultan.
-Simultan, simultan! laughingrolling on the floor)