| Rada3452 a întrebat:

Cine imi zice cele mai amuzante bancuri dau funda garantat!

Răspuns Câştigător
| inesa_4773 a răspuns:

Sotia ii spune sotului:
- Mai bine ma casatoream cu dracul!
- Aiurea, scumpo! Casatoria intre rudele de sange e interzisa!

6 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

O blonda vrea sa afle cum a aparut sindromul vacii nebune. Se duce si da de un taran.
Blonda:
- Bai tarane, cum a aparut sindromul vacii nebune?
Taranu:
- Iti dau un indiciu: taurul reguleaza vaca o data pe an.
- Pai si care e sparla? (intreaba blonda)
Taranu raspunde:
- Iti mai dau un indiciu: noi mulgem vacile de trei ori pe zi.
La care Blonda intreaba iar nedumerita:
- Pai tot nu inteleg ce treaba are asta cu sindromul?
Taranul enervat:
- Auzi fa … eu daca ma joc cu tatele tale de trei ori pe zi si te regulez o data pe an, nu innebunesti?

Mama are trei fiice si le marita pe rand. Apoi le scrie si le intreaba cum se inteleg cu sotul. Prima zice: Bergenbier. Mama nu intelege la ce se referadar apoi vede reclama la TV: satisfactie pana la ultima picatura.Mama se linisteste, fiica e ok.A doua fata raspunde tot codat: Kent. Mama nu intelege dar vede reclama cu "ultra long, ultra strong " si se linisteste A treia fata scrie: British Airlines. Mama se uita la TV sa vada reclama... si cand o vede, lesina: 7 zile din 7, de trei ori pe zi, in toate directiile

| inesa_4773 a răspuns:

Soţul intră în pat şi-i şopteşte soţiei la ureche: "Sunt fără chiloţi"
Soţia: "Lasă-mă să dorm, mâine am să-ţi spăl o pereche"

| inesa_4773 a răspuns:

Cu placere Rada3452

| Wladutz a răspuns:

Duceti-va in puii mei pă Gugăl!
Chiar aşa de lene vi sa dati un sărci pe Gugăl si sa scrieti si voi "Bancuri"?

| Rada3452 explică:

Inesa mersi pentru cele 2 raspunsuri!