| anonim_4396 a întrebat:

Care promisă lumea gangster plouă când afară dă șoarece?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Legea lui Ohm

13 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Urs koala mort cu juma' de creier hexagonal pe placinta lui Putin.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Dacă hexagon atunci votez cu tine anul ăsta dacă chinui tare!

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Promit ca o sa arunc ratonul pe geam. Peace.

| KillMePlease a răspuns:

*thug life*

| AirănMeidăn a răspuns:

gangster4life

| SergiuBoss11 a răspuns:

Joculetele logice pe alta categorie va rogsadca eu sunt mai redus si nu inteleg aceste lucruri inteligente

| KillMePlease a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ebola virus!
laughing

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru KillMePlease):

E draguta, Ebola?surprise

| KillMePlease a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Da, are cap de castron si par de piatra.
E perfecta efectiv.
In special ochii ei care nu exista... Sau mainile ei fine care is imaginare.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru KillMePlease):

surpriseeu sunt mai romantic de fel, imi place sa cred ca trebuie sa fuzionez cu persoana iubita.sa devenim unulsurprise. oare Ebola imi va accepta avansurile?

| KillMePlease a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Evident.
Atata timp cat esti dornic sa-ti petreci o parte din viitor in spital si in mormant -Doamne fereste!- esti de-al ei.
Cica ea e mai protectoare si grijulie de fel.

| Copac13 a răspuns:

Omul este cel mai putin el insusi atunci cand vorbeste despre el dai o masca si el va spune adevarul

probabil Socrate