| ChiOooo a întrebat:

Care stie bancuri tari? dati-mi si mie

Răspuns Câştigător
| cristi13 a răspuns:

Revin cu un alt banc tare..."era ziua politiei rutiere. un agent de circulatie opreste o masina si ii spune:buna ziua. conduceati cu viteza neregulamentara dar dat fiind ca este ziua politiei va las sa plecati si nu va dau amenda.La care soferul ii spune: Bah si eu m-am chinuit sa fac un permis fals doar ca sa nu am nevoie de el? Sotia lui era pe scaunul din dreapta si ii spune agentului de circulatie : Nu il bagati in seama ca asa face cand este beat.de undeva de pe bancheta din spate se aude: mama, tata acum am voie sa ma droghez. Iar din portbagaj se aude: Ce?!?! Zici ca am trecut granita?!?! " bancul asta MERITA o funda sau muuuulte voturi...

6 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Se duce bula la frizer si il intreaba aia : cum vrei sa te tund ca sa fi multumit?
zice bula:gratis laughing

| Työlki a răspuns:

Phaai sa vezi ce bancuri tari iti dau,ajungi in spital!
*ii da lui OnlyTheStrong o piatra in cap*
Ii cam tare,nu?

| Työlki a răspuns:

Phaai sa vezi ce bancuri tari iti dau, ajungi in spital!
*ii da lui OnlyTheStrong o piatra in cap*
Ii cam tare, nu?

| cristi13 a răspuns:

"Intro zi era ziua unui sergent de politie si colegii lui ii fac cadou o vaza dar din greseala o pun invers si vine ala la birou si zice : Incompetentii astia miau cumparat o vaza cu capac eu pe unde pun apa si florile, dar cand o intoarce exclama din nou : mah astia sunt prosti rau... are si fundul spart" mai am una "doi moldoveni reparau o masina si ala care statea in masina ii spune caluilalt:ia vezi daca merge semnalizatorul la care celalalt ii spune acum da acum nu acum da acum nu..." Sper ca tiau placut.
Paste fericit!

| Aleexaandra a răspuns:

Sotia se pregateste sa prajeasca un ou ochi, cand tocmai se intoarce sotul acasa si incepe sa tipe:
-ATENTIE! ATENTIE! Mai mult ulei! Avem nevoie de mai mult ulei! O sa se arda! ATENTIE! INTOARCE-L, INTOARCE-L, INTOARCE-L! Hai! Atentie! AI INNEBUNIT? Uleiul o sa se termine! O, DOAMNE DUMNEZEULE, SAREA! Nu uita sarea!
Sotia, deja enervata la culme de tipetele sotului, il intreaba:
-De ce tipi asa? Crezi ca nu sant in stare sa prajesc un ou?
Barbatul raspunde foarte calm:
-Asta ca sa-ti faci o idee de cum ma simt eu cand conduc masina si tu stai langa mine...

| ChiOooo explică:

Am zis amuzante, nu idioate