| SweetAngelCry a întrebat:

Care sunt cele mai amuzante intrebari pe care le-ati citit de pe TPU?

18 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Unu care se intalnea cu un travestit si altu care se excita cand purta camasa lu ta'su.

Jur pe 1kg de lamai date prin zahar amestecate cu vodka, e adevarat.

| Flav a răspuns:

N-ai vrea sa stii, c-ai intra in depresie.

| Serena1993 a răspuns:

Stie careva care este id lu justin bieber?

stie cineva care este hi5 lu justin bieber?

nul suport pe mucos tongue

| pitikaaa a răspuns:

Zebra e neagra cu dungi albe sau alba cu dungi negre?:-\laughing

Elianna
| Elianna a răspuns:

Sunt muuulte, dar cea mai noua este din 24. 08 si in ea o fata intreaba ca daca si-a bagat doua degete in vagin mai este virgina si poate ramane insarcinata? Intrebarea a fost raportata, ca fiind idioata!

| madia a răspuns:

O fata intreba daca poate ramane insarcinata cu o prietena...laughing

| Alexandru a răspuns:

Mai bine nu ti s-ar reproduce intrebarile, deoarece la urma urmei, nu prea sunt amuzante. Mai degraba am incadra intrebarile acelea la "rasul-plansul " caci e vai ce pot intreba unii si ce pot "gandi" totodata...

| Anileda a răspuns:

Daca ma masturbez cu castraveti, o sa nasc muraturi?laughingrolling on the floor
Sau daca ma masturbez cu matura o sa nasc un moplaughingrolling on the floor
Bestialeeelaughingrolling on the floor

| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

O fata zicea ca e homosexuala si e super laughing)

| niko a răspuns:

Pai intrebarea suna cam asa:" Trebuie sa faci sex ca parteera sa ramana insarcinata?" rolling on the floorrolling on the floor)
deci asta chiar mi s-a parut cea mai amuzata =)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.am 14 ani si am si eu cateva intrebari.1 este normal sa mi se vada vene pe penis? 2.am pe boase un fel de bubite sau cosuri nu stiu cum sa le spun unde sunt firele de par, dar am si pe penis chiar si acolo unde nu este par.este normal? si a 3-a intrebare. am hotarat cu prietena mea sa facem sex.si eu si ea suntem virgini(ea are tot 14 ani).pe mine o sa ma doara rau cand se rupe ata? mai spuneti-mi si mie detalii de care trebuie sa tin cont va rog

| Catalin_Voicu_1987 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da e normal sa ai vene?
Da cam toti au bubite
Nu te doare cand te dezvirginezi crede-ma cel mai probabil pe ea o so doara putin de tot

| JustMe_7096 a răspuns:

Intreaba una aici pe TPU: hei! cum as putea sa imi aranjez flocii?rolling on the floorrolling on the floor la care au rasp o fata: pai...ai putea sa ii ondulezi si sa ii dai cu fixativ sa stearolling on the floor fratee am ras cu lacrimirolling on the floor sau mai intreaba unu': buna! am 14 ani si am penisul de 20 cm! credeti ca e prea mic? ce as putea face? si raspunde un baiat: 20 cm? slaab! eu la varsta ta il aveam de 160 cm! puteam sa sting becul cu elrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor prea tare raspunsulrolling on the floor

| VanillaChocolatte a răspuns:

Nu mi s-a parut nicio intrebare amuzanta pe TPU sincer sa-ti spun.

| Dyva a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......-in-brate/
intra aicio sa muriti de ras si citeste si raspunsurile sau macar ultimul raspuns :)):)))

| Jurca_Razvan-Florin_1996 a răspuns:

Cine este baba din imagine.Doamna Sanziana Buriana

Răspuns utilizator avertizat