| Georgianna3723 a întrebat:

Care sunt cele mai amuzante nume de familie pe care le stiti?

136 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zabarcenc,sula.motzarela,miscocorita,aprostiei

| madycoco a răspuns:

Banimulti, Baietelu

| Roxii a răspuns:

Geana andrei, ciucur alexandr, scoarta rares, gheara alexandru, rusu bogdan, patarau sorin., albu vlad, bobita stefan, cioara robert, surdu alin, mutu marius, gunoi andreea, olar lorena, barba alba monica... fundita

?

| 1235678907452352 a răspuns:

Branzoi, Talpa, Gogoasa, Stafiebig grin

| Licurici_2296 a răspuns:

Putzanu (o fosta colega de liceu)

| Dede_1899 a răspuns:

Stiu un baiat care are numele de familie Pulealaughing))

| Simyx a răspuns:

Colegi: cunosc un Bucalaughing, un Netot(u)rolling on the floor, cunostinte: Tafaranga, Ceapa, Scoci.

| botafogo a răspuns:

Cliverstunritgd cracoveici lugovici nenumescovici tampitua cracove dracovenia

| Flavius90 a răspuns:

Buca

Răspuns utilizator avertizat
| Just mE:x a răspuns:

laughing
decithinking
Domnul Pipi Marian[vecinul meubatting eyelashes, noi ii spuneam domnu` titilaughing ca sa nustraight facelaughing]
Pasarica Angela
Lasaplec Georgiana
Fundu Maria
Fantanita Alexandru
Clopotel George
Gigant Alina
Ursanu Orlando
Ginescu Ginalaughing profesoara meablushing
Usanchisa Cristina
Belibou Gheorghe
Roadevin Alexandra
laughing sigur mai sunt si altele darthinkinglove struck

| kitty_9527 a răspuns:

Sapun, Baies, Tiopis, Micu, Opinca, Puric, Flocoi, Inpinsu, Diarei, Copita, Doctoru, Betila, Nemtu, Ciungu, Fulger, Vacoi, Dulceata, Gogoasa, Zuza, Pupezescu, Gaina, Pana, Cioroi, Flocea, Scubi, Popovici rolling on the floor

| .exe a răspuns:

Am un prieten care are numele de familie jderu laughing nu este caterinca!

| zamolczezingri31 a răspuns:

Sunt foarte multe. De exemplu, persoane pe care le-am cunoscut:Ardei Cristian; Malaiu Mihaela; Bula Petrica; Buci Emilia; Daravela Augustin; Maciuca Marcel; Capatana Ionel; Cepoi Marinela; Puleasca Mircea; Catoi Gelu; Piticu Nicusor;****cea Nicolae; Naifloci Ecaterina; Butelca Ilie; Mata Mica; Lumanararu Ion; etc...

| Arianna$ a răspuns:

Căcăreaza(nu este gluma, am avut o colega asa)
Buzatu
Porţelan
Păşune
Purcarelu
rolling on the floor

| c8ilcopac a răspuns:

Leusteanlaughing

| andreivmarin a răspuns:

Balauta, patrafir, pacala,

| doika a răspuns:

Burlacu constantin, buacata sasa, barsan, pintea bogdan, buda dana, multe colejiilaughingfundita?batting eyelashes

| Madalina_6514 a răspuns:

Am intalnit persoane cu numele de buca, strigoi sughit sau bors

| biancaandreea a răspuns:

Halapciuc, Barbalata, Amaftioaiei

| NoMusicNoFun a răspuns:

Pai

Cucu-o colega
Crap
Toaletism
Mesteacan
Brad
Pin
Ciuc
Mana
Picior
Somon

funa?hee hee plzz am decat 1 funda puppy dog eyes

| Alexz Razz a răspuns:

Aveam un coleg in clasa a 3a il chema Ciocarlan si mai era unu Craciun laughing

| Anutzu14 a răspuns:

-Capraru
-Chelaru
-Paun
-Ploscariu
-Tunaru
-Balarie
-Dragomiroiulaughing

| z0uzh0lina a răspuns:

Craciun, Ceapa, Lesovici

| lena_7423 a răspuns:

Puto e un coleg de al meu, toti i spun puturos, Leni i se spune lenos

| mileycyrus_9223 a răspuns:

Nadrau
Capac
Oprisa
cont
Carlig
Truta
Kubik

HAHA dai fundita?

| Spectra a răspuns:

Vant de primavara

| oargamarina a răspuns:

Militaru ionut

| bianca_6565 a răspuns:

Uite te ajut eu iulia.Stateam intr-o seara si ma uitam la televizor.Si s-a nimerit sa ajung la Antena 2 la Rai da Buni.Am vrut sa schimb canalul, insa am auzit niste nume atat de ciudate si comice, ca m-a apucat rasul si nu am mai putut sa schimb.Am sa iti dau cateva exemple din cele auzite:
Virginia Vacagrasa, Ciorba, Ciolan, Superman, Bob Bill Tom Jerry -ESTE UN SINGUR NUME, imagineaza-ti si inca un exemplu de nume.Este numele presedintelui unui stat mic, se numeste:Mobutu Seseseco Ngubentu Vazabanga.Intreaba pe parintii tai, probabil stiu. Sper ca te-am putut amuza.Mai stiu, insa trebuie sa plec acum. Te pup.Bafta!