| Mya_7516 a întrebat:

Care sunt mai atragatori, simpatici, etc. brunetii sau blonzii? happy dupa parerea mea brunetii. cu ce va atrag mai mult?

11 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu culoarea parului defineste o persoana, mi-e indiferent daca e blond sau brunet atata timp cat e o persoana deplorabila.Prefer bunatatea sufletului! Si daca tot doresti sa-ti raspund la intrebarea imi plac cei cu parul saten.

| Aero a răspuns:

Brunetii cu ochelari rotunjori ca mine happy si parul dezordonat ar trebui sa fie cei mai cautati...

| Roby67 a răspuns:

Cei mai mai atragatori, simpatici, etc. sunt EU, si ma atrag cu oglinda happy

| Fluffy a răspuns:

Brunetii sunt slabiciunea mea, pentru ca au ei ceva special si aprte...Sursa ta de energie! laughing

| mary a răspuns:

Brunetii. dar asta merge atunci cand esti cu fetele si mai vezi cate unul si spun toate "mama ce bun e ala"

dar in general ma axez pe personalitatea lor

| fluturas a răspuns:

Nu conteaza asta oh go on mi-au placut si baieti blonzi si bruneti si sateni laughing, dar in general mi se par mai draguti blonzii confused big grin nu stiu de cehee hee brunetii mi se par mai maturi laughing blonzii cu parul cret mi se par mai draguti big grin

| ██████ 100%LuvPuffy'Ionika! a răspuns:

Blonzi!
:X
Nu stiu de ce?
Aaaa...stiu deoarece Justin Bieber are parul blond
:X

| Zenithf a răspuns:

Eu am vazut niste tipi cu ochii albastri... Da' mie imi plac fetele mai mult, cred ca este normal, avand in vedere ca apartin de sexul "tare". devil

| lOllipOp a răspuns:

Cei vopsitilaughing [glmblushing

Ca sa-ti raspund la intrebare cred ca cei bruneti is mai atragatori, au un aer asa de "macho"laughing par si mai seducatori si nu stiu poate maturithinking(ma refer la baietii bruneti frumosi si bunociblushing nu la toti brunetiilaughing" am zis "par" pentru ca nu poti defini o persoana in functie de cum arata.
hmm.
TOTusi de ce iai exclus pe cei roscati si sateni?laughing
thinking :*
papa;-*

| Dolph a răspuns:

Fetelor voi nu aveti altceva de discutat prin forumurile astea?laughing). Azi maine ziceti ca va plac baietii cu parul alb, dar nu e de mirare banul conteaza pana la urma in zua de azi!

| Dolph a răspuns:

Ceau fetelor! Voi nu aveti ce discuta altceva pe forumurile astea? Azi maine spune vreo una ca ii plac baietii cu parul alb, dar nu e de mirare in ziua de azi daca ai banul nu conteaza culoarea parului si restul!