| anonim_4396 a întrebat:

Brunetii,blonzii sau roscatii? De ce? Acord funda!

3 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Băieții cu păr albastru

| anamariarot a răspuns:

Pai e important ce iti place tie si cu ce iti sta bine... Nu prea tine nimeni cont de culoarea parului, ci de armonia creata. De exemplu, degeaba iti zic eu ca imi plac blonzii, daca tu de la mama natura esti brunet. Cand te-ai face blond, ar fi un contrast mare intre sprancene si par(asta daca n-ai vrea sa le vopsesti si pe ele)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o chestie strict subiectiva, fiecare are un tipar si i se par mai atragatoare persoanele cu o anumita culoare a parului dar totusi atunci cand te indragostesti cu adevarat nu te mai intereseaza acel tipar si vezi dincolo de ambalaj. Te ajuta cu ceva daca stii ca mie imi plac brunetii sau cel putin sa fie saten inchis? Mi se pare mult mai atragator un barbat cu parul inchis, dar asta nu ma face sa nu vad in mod obiectiv frumusetea unui blond sau roscat. E strict o preferinta formata in timp.