| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor preferati brunetii sau blonzii? Care credeti ca sunt mai atractivi?

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cata boala au fetele pe blonzi, nu inteleg de ce.

| Freya1 a răspuns:

Șaten sau brunet.Actualul meu prieten e brunet spre exemplu.

| Andreeush a răspuns:

Brunetii, oricum nu are nici o relevanță atâta timp cât e om serios.

| SilentRain a răspuns:

Mie indiferent, atat timp cat are un caracter placut nu conteaza

| gemeni6226 a răspuns:

E drept ca nu mai sunt fata ci femeie dar sunt sigura ca si ca fata nu m-a interesat culoarea parului la un baiat ci cum s-a purtat cu mine.E clar ca acela care se poarta mai frumos si dragastos cu tine ti-e mai drag.

| CleanHeart a răspuns:

Depinde de gusturile persoanei
mie nu-mi plac baietii blonzi dar alte fete ii adora, cu totii avem preferintele noastre dar se poate intampla sa te indragostesti de cineva si sa nu mai conteze culoarea parului, e mai importanta atitudinea happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Până acum nu am fost atrasă decât de bruneţi.

| Andra9pk a răspuns:

Brunetii clar laughing