| anonim_4396 a întrebat:

Care tembel a bagat testul mortii pe TPU? Bai, numai reclama de bun gust.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...oare cine? stela, doar e admin!

| elasexygagica a răspuns:

Cum fac sa vad si eu reclama? pentru ca eu no vadsad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care tembel? Google se ocupa cu asta! Nu Stela! Administratia doar a dat acceptul acestor reclame pentru a aduce profit site-ului astfel incat sa mai avem noi un TPU.ro online! Administratia nu e interesata despre ce fel de reclame este vorba cum nu sunt nici eu. Probabil ca acum e nevoie mai mare de bani pentru a mai tine locul asta "viu"! Hai sa gandim in felul asta si sa ne vedem de treaba noastra!