| Şopârlă a întrebat:

Care utilizator de pe t/a-TPU va pare cel mai simpatic, cel mai conversionalist, cel mai nasol, cel mai tampit, cel mai... prietenos? si cel mai amuzant...

Răspuns Câştigător
| Kazimir a răspuns:

@forever4you mersi. si tu esti cea mai cu**a utilizatoare happy

19 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Doar pentru a raspunde la partea cu "cel mai amuzant" mi-ar trebui cateva ore...

| Bastet a răspuns:

"conversionalist",ai?

| giuly a răspuns:

Alt iuzar ranit la anus de catre Kazimir.
Sunt mandra de tine Kazi *ii da o lacrima*

| pinguinuVerde a răspuns:

@forever4you,ce alegere ai ...nu am recunoscut pe nimeni din lista ta decât pe Kazimir,care din contra,e haios. ori ţi-e ciudă?
Amuzanţi pentru mine sunt : Muflă,Mhn,giuly,Bastet, Kazimir... poate, mai sunt câţiva.

| pinguinuVerde a răspuns:

@forever4you, mi se fleoşcăie... ştii ce mă enervează cel mai mult la cei ca tine? Că dau stupid când se simt contrazişi şi când se oftică dar, human... adevărul doare.

| pinguinuVerde a răspuns:

@forever4you,mdeah...şi ştii care-i faza? Nici nu mă obosesc să citesc romanele tale yawn dacă te crezi mai şmecher/ă să scrii romane şi să comentezi ca avortaţii, n-ai decât.Mie mi se ofileşte.

| pinguinuVerde a răspuns:

laughing ce haioasă eşti, să moară mă-ta ...artificială. oh go on
Copil de 12 ani ce eşti.

| pinguinuVerde a răspuns:

Dacă ai de gând să faci chat, ok. Zburdelu' de-aici wave

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nu stiu

| Vizitiul a răspuns:

Ma incadrez pe mine in toate categoriile, ca sa nu-mi sara nimeni in cap.

| Broadband a răspuns:

Cel mai nasol soparla
laughing
cea mai buna @noname

| karlikuicsddd a răspuns:

Agree cu Crii, forever4you sucks laughing

| BideuAntiDeDeCareSeMarsupiazaInVazinCuPixul a răspuns:

Simpatic-Euhee hee
Conversionalist-Euhee hee
Nasol-Euhee hee
Tampit-Euhee hee
Amuzant-@NOBODY bineinteles rolling on the floor!

| forever4you a răspuns:

Simpatic-Predator

conversionalist-nimeni

cel mia nasol-KazimirSiSotia

cel mai tampit-there4you

Cel mai prietenos-edy132

cel mai amuzant- thinking nu stiu

| forever4you a răspuns:

@cŔii nu am spus ca Kazimir nu ar fi amuzant este si recunosc asta, si nu nu mi-e ciuda nici un pic insa eu si cu el nu avem cea mai buna relatiewinking @ILoveKazimir cu ce-a mai mare placere, sa stii ca toti avem dreptul la o opinie propriewinking

| forever4you a răspuns:

@cŔii te-as ruga sa-ti pastrezi comentariile stupide pentru tine, eu vad ca ai 2 voturi "Stupid" si pentru INCULTURA ta am doar un cont, un sfat stai departe de tastatura cu gurita inchisa si nu mai fi asa de proasta tu impreuna cu singurul tau neuron care alearga bezmetic prin dovleacul ala al tau numit capwinking a si daca nu ti-ar pasa cine iti da sau nu stupid nu te-ai mai ataca ca disperatahappy

| forever4you a răspuns:

Esti fraiera, acum incerci sa o faci pe intelectuala si pe atotstiutoarea, ma faci sa radlaughing loser

| forever4you a răspuns:

Hai taci, urina societatiiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sangerica de la Albawinking