| GoodIntentions a întrebat:

Dupa parerea ta, care este cel mai simpatic utilizator TPU?

Si asta`i simpatic http://www.TPU.ro/utilizator/gkqm

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Daca era cel mai simpatic utilizator de pr T/A iti ziceam dar asa...
Nu stau pe tot TPU-ul ca sa stiu

| Musique a răspuns:

Nu am preferinte, insa sunt userii care chiar incearca sa ajute happy

| MasterOfDisaster a răspuns:

Dupa parerea mea, EU sunt cel mai simpatic utilizator TPU devil devil

| MasterOfDisaster a răspuns:

Bai,eu glumeam doar...intrebarea e pusa la categoria T/A!

Răspuns utilizator avertizat
| Rapture a răspuns:

@mhn24
Si mai ziceai ca te crede fata...el poate chiar ia in serios intrebarile de genu`asta...

| larya234 a răspuns:

Pai depinde de parerea fiecaruia.fiecare cu mofturile, dorintele si preferatii lui.eu as zice ca si tu esti simpatica, impreuna cu toti cei lalti membrii ai comunitatii TPU.te pup dulce si o zi buna in continuare.