| pualmea a întrebat:

Care vi se pare cea mai tampita categorie?(mie unul dragoste si sex)... dar cel mai stupid user? mie mi se pare AnuscaGomez :))... niste intrebari care le-a pus http://www.TPU.ro/utilizator/eoia/intrebari/

7 răspunsuri:
| ISaidHelloToMe a răspuns:

@BeautifulGirl Chiorul face doar trolling, deci el cam vrea sa enerveze lumea.

| Fiction a răspuns:

Da...
@BeautifulGirl,eu sunt o exceptie, am 12 ani...dar te dezamagesc, stau mai mult la T/A...

| Fiction a răspuns:

Nu stau deloc la categoria aceea

Răspuns utilizator avertizat
| EuTeIubesc a răspuns:

Doamneeeee...Ce intrebari tampiteeeeeeee!laughing)rolling on the floor))

| DarkBlood32 a răspuns:

Dragoste & Sex.
elasexygagika.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AnuscaGomez e un fel de Marioara2.