| stefan1995 a întrebat:

Help am o problema cu vederea sau asa e scris, uitati-va la userul acesta la intrebari. nu e de ras dar nici de plans nu este =))

http://www.TPU.ro/utilizator/eoia/intrebari/

mie si frica sa ii vad urmatoarele intrebari.

27 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

E o proasta ce se crede filosof...

| Musique a răspuns:

Inainte de as face un cont,mai bine sa puna mana pe o carte de gramatica, asa, de curiozitate.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Copil copac...

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Vai de mine *facepalm*.

Răspuns utilizator avertizat
| AlQaeda a răspuns:

Normal... pentru ea tastatura e doar o bucata de plastic cu ceva butoane pe care se apasa si la sfarsit se pune semnul intrebarii

| LolNope a răspuns:

Deci,trebuie sa invat chineza...

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Mdea.yawn
panarama.oh go on

| ClownFish a răspuns:

Ochii mei x_x!

| AnemonaP a răspuns:

E criminala rolling on the floor

| yomisam a răspuns:

Copil facut pentru alocatie laughing

| Aℓida a răspuns:

Petarda.

| Katakimiku a răspuns:

Ce zice?
laughing)
Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!
unde or vede astia majuscule la mine nu stiu

| Laminin a răspuns:

Sunt altii si mai ghinda. laughing

| DuțuAlex a răspuns:

Se vede ca unii nu au prieteni si stau toata ziua clociti la calculator...cum adica sa interzica accesul pe TPU copiilor sub 12 ani?laughing eu am 12 ani si asta inseamna ca sunt retardat si ca nu am voie sa stau pe TPU ca asa zice un copil clocit? daca e un copil care nu stie sa scrie si are sub 13 ani, asta nu inseamna ca toti copii care au sub 13 ani nu au voie sa stea pe tpu.si va asigur ca sunt copii si peste 14 ani care nu stiu sa isi scrie nici numele.Nu ati vazut rezultatele bacului? dezastruos! asa ca ganditi de 2 ori inainte sa spuneti ceva

| XxLorexX a răspuns:

Doamne rolling on the floor Nu credeam ca o fata poate fi atat de proasta. laughing Ma gandeam ca poate e vreo confuzie, dar cand am vazut ce are la avatar mi-am dat seama ca e posibil asa ceva. laughing rolling on the floor

| pualmea a răspuns:

Daca eram in locul ei ma aruncam de la etaj!

| pualmea a răspuns:

De ce mi se pare chineza simpla? straight face

| Syto a răspuns:

Analfabet.

| Aanyaa a răspuns:

laughing nebunie

| Wladutz a răspuns:

Sa sti cca eou le-am vazut sI crzed ca m-am moplisit de la ia.
P.S: Copiii din ziua de azi sunt din ce in ce mai analfabaeti
P.S 2:Nu va uitati la restul intrebarilor cum am facut eu.

| chibiusa a răspuns:

Vai de viata mea.
ma pun sa-i raportez intrebarile blushing hi hi hi

| Melindutza a răspuns:

Iooiiii...ce copil.Doamne feri laughing)

| Eu_4595 a răspuns:

Foarte proasta...ca si cea de mai sus care e fana lui JBstraight face

| VogueAdicction a răspuns:

Face misto frate laughing
Voi chiar credeti ca e asa? Sigur e vreun subnormal care se plictiseste pe acasa ( no offense ).
Anyways, chiar ar trebui sa interzica minorilor de 13 ani pe TPU pentru ca unii sunt chiar retarzi.

| AnnoyingOrange a răspuns:

Nu ai o problema, e real, doamne ar trebui sa interzica, ca persoanele sub 13 ani sa intre pe TPU