| smek3r a întrebat:

Cât ați stat cel mai mult la coadă?

11 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O noapte întreagă.

| smek3r explică (pentru sadrian46):

Și a merit?

| smek3r explică (pentru smek3r):

Și a meritat? La primul răspuns am scris greșit.

| sadrian46 a răspuns (pentru smek3r):

Am stat la o coadă ca să depun bani la Caritas prin 92. Depuneam și apoi scoteam. Știam că o dată și o dată se va prăbuși și atunci voi pierde. Dar până atunci mi-am suplimentat astfel salariul. Acestea m-au făcut să mă decid să îmi fac o firmă, să mă privatizez.

| dullcat a răspuns:

Pana in 2 ore.

| StoicAnalysis a răspuns:

4 ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 minute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maxim 20-30 de minute.

| LisaJulie a răspuns:

1 ora

| ILoveBlackCats a răspuns:

O ora si jumatate

| ArchangelElohim a răspuns:

Am stat de la ora 10 pana la ora 21 la coada la lamai prin 1987 si cand am ajuns in fata s-au terminat lamaile, imi venea sa sparg magazinul. 100% real.