| andreiboss31 a întrebat:

Cat costa revista bravo si cand va aparea numar nou?

Răspuns Câştigător
| SimonaCristina a răspuns:

3 lei
Cam peste 2 saptamani.

| andreiboss31 explică (pentru SimonaCristina):

Ce ieftina...Credeam ca costa 10-15 lei.

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Schimbă categoria.

| zurick a răspuns:

E gratis

| Bia001 a răspuns:

2 lei, nu stiu cand apare

| Fayree a răspuns:

~ Heeii, revista Brravo costa 3 lei si apare din 2 in 2 saptamani puppy dog eyes.

| DeCeSaVaSpun a răspuns:

100 lei si in anul 2899.

| inmedio1 a răspuns:

Salut Andrei

Revista Bravo simpla costa 2.49 lei iar varianta cu insert (carte) costa 10.99 lei

Ultimul numar Bravo s-a livrat marti - 16 iulie.

Poti urmari blogul nostru pentru a afla cand apar noile editii ale revistelor tale favorite: http://inmedio.ro/blog/
iar in cazul in care iti doresti un anumit titlu dar nu il gasesti in magazinul Inmedio de langa tine, ne poti scrie pe pagina noastra de Facebook si vom incerca sa te ajutam.

| andreiboss31 explică (pentru inmedio1):

Magazinul inmedio e in costanta sau in mangalia?

| inmedio1 a răspuns (pentru andreiboss31):

Poti gasi mai multe magazine in Constanta.
harta acestora o poti consulta aici: http://inmedio.ro/magazine/