| LittleandLiars a întrebat:

Cate degete are la un picior tantarul... funda celui mai amuzant raspunshappy

P. S. Trivia/amuzante big grin

Răspuns Câştigător
| cerculetezburatoare a răspuns:

Tantarul nu are degete, are copite... laughing De ce? Pentru ca de obicei, oamenii fac din tantar armasar laughing

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

nerd Al meu n-a stat, ca sa i le numar. it wasn't me

| Fragile a răspuns:

Cate degete vrea! Pai daca n-are ocupatie si vrea sa-si faca pedichiura s-ar putea sa aiba vreo 20.laughing
Daca vrea sa se scobeasca-n nas ii trebuie doar 1.laughingDepinde de ce vrea sa faca!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Un degetel:-

| Reew a răspuns:

Nu stiu cate degte are la un picior fiindca sunt invizibile, dar stiu cate are la toate picioarele fiindca are ciocolata sub unghi fiindca dispare repede ca mirosul unei balegi de cal deci rezulta ca, cateva ciocolati sub unghii ori cate picioare are tantarul rezulta ca trebuie sa prind un tantar sa-l mananc si dupa sa vomit, sa nu ma spal pe dinti un an si dupa sa ma duc la o intalnire cu stra-stra-stra-strabunicul tantarului pe care tocmai l-am mancat.Intalnirea a fost un esec deci ii fac cunostinta prietenei mele albina cu tantarul ei sa indragostesc si fac o gramada de copii albin-tant care au degete invizibile ale tantarului si vizibile ale albinei.Peste o luna toti tantarii de pe pamant mor, dar nu si cei de pe luna asa ca devin astronaut si ma duc pe luna unde aflu ca tantarii de pe luna sunt de fapt mamele tantarilor de pe pamant, iar femelele au mai multe degete decat tantari masculi sau tantarii de pe pamant. Ajung pe pamant si vine politia si zice ca imi castreaza maimuta de companie, iar eu ca sa imi scap maimuta ii mint ca tantarii au 10 degete la un picior si dupa imi vine alta idee si le zic ca i-am mintit si le spun ca nu le spun cate degete are un tantar la un picior pana cand nu primesc o pizza. Dupa ce termin pizza le cer o papusa neutra pentru. maimuta mea, dupa ce am primit totul le spun ca tantarii au la un picior 63 de degete printre care 33 sunt invizibile si uite asa mi-am salvat maimuta de la castrare. Ajung acasa si discut cu maimuta mea si ii povestesc tot, iar ea imi dezvaluie ca a purtat candva in pantec cu un tantar dar nu mai tineam minte care e tatal tantarului asa ca imi dezvaluie secretul secolului adica, ca tantarii nu se numesc de fapt tantari ci pui de aviatori desi ea nu este sigura 100%.

Asta este un sfert din tot ceea ce imi trece prin minte.Pfffiu pe cuvant ca nu m-as mai opri dar deja ma doare mana big grin.

| Andutsaa a răspuns:

Pai nu prea are... da` ii punem daca vreilaughing cate vrei tu sa ii punem?laughing eu zic sa ii punem ca 2 ca sa aiba si femelele timp sa`si faca unghiilelaughing... tu ce zici?laughing

| Nicoleta a răspuns:

Tantarul?laughing
bine pai tantarul normal nu prea are degete
Daca chiar vrei un raspuns... 3 ii ajung? In cazul asta ar fi un tantar handicapatlaughing

| alessutz11 a răspuns:

Ma pisca acum unul poate il intreb, cate grame de sange mi-o lua pentru asta?

| JustMusic a răspuns:

1, 2, 3, 4, ah ca a fugit na stat sa i le numar a fugit in america la un doctor chirurg ca sa speriat d e cae a zis clodis ca in moldova re numai un picior

clodis imi e dator cu un tantar si palateste el noa la doctor ca e din vina lui :d

| Anna_6465 a răspuns:

Pai...mai cam pus pe gandurilaughing. Fa ca mine:prinde un tantar si uite-te daca are si catelaughingrolling on the floor. Ce noroc pe mine! Uite un tantar pe perete! Ah, l-am prins si acum m auit! Are multe degete.Nici nu pot numara!laughing. Sunt prea multelaughingrolling on the floor. Amuzanta intrebarelaughing.

| RenataG a răspuns:

Pai eu zic thinking ca are 5 degete...laughing ia du-te si prinde acu un tantar si numara i degetele daca nu ma creziwaiting.in fine 5 degete are ...deci 5 intelegi 5 inca o data 5big grin

| DyKey a răspuns:

Pai.s-o.luam.romaneste:are.2.pentru.ca,celelalte.sunt.
strivite.s-o.luam.olteneste.are.6.ca.e.mare,s-o.luam.
moldoveneste.are.1.ca.e.mutant,s-o.luam.americaneste.
are.0.pentru.ca.e.ozn.stiu.ca.nu.prea.are.logica.ce.zic.
da.nalaughing)

| Bubu a răspuns:

Fara numar fara numar fara numar smugsmug

da sunt invizibile big grin

| crynna_5193 a răspuns:

Nare degetebig grin

| flo0ory a răspuns:

Hmmm thinking stai sa-ti spun ca are.sau sa nu-ti spun.sau sa-ti spun.sa-ti spun sau sa nu'ti spunthinking laughing). hai sa-ti spun are 0 degetelaughing)))

| iustina_4031 a răspuns:

Un tantar sunt sigura ca nu are degete! laughing... are copite!

| JmenMan a răspuns:

1. Tantarul nu are degete, are doar branhii. big grin

2. Tantarul nu are degete, are draci pe el ca inteapa ca tampitul.

3. Daca are degete promit ca i le rup pe toate.