| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a întrebat:

Cum sa devii vampir? (categoriea Trivia/Amuzante, deci rasp. amuzante) Cel mai amuzant FUNDA

Răspuns Câştigător
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Te lasi muscat de un tampon folosit

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sa ma faci sa-mi scot coltii.

| pinguinuVerde a răspuns:

Transformă-te într-un drăcuşor sau în Chuck Norris, apoi totul vine de la sine...
Succes.
P.s : Să dai o raită pe la mine, că tot vroiam să donez sânge.

| SaintJimmy a răspuns:

Ia lecții de la țânțari.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Putina heroina

| ๓ยเ a răspuns:

Joaca-te vampirii si varcolacii fiind tu un varcolac.va merge. fund?

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

La-as musca pe NOBODY de dregoste si apooooi adica st.Mie ori km imi zice lumea ca sunt un vampir. straight face

| Prankster6 a răspuns:

Te duci in japonia

| alexutadraguta a răspuns (pentru Prankster6):

Vb serios? ca nu tecred...

| djstyle a răspuns:

Nu deveni ca mori de foame la cate fete mai sunt virgine in zilele noastre.