| anonim_4396 a întrebat:

Cate grade Celsius sunt pe TPU?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă tot vorbim de grade, și suntem la Trivia/Amuzante, vrei să-ți zic un banc?
Două blonde la telefon:
– Dragă, ai fost aseară în club? – Nu dragă, m-a durut capul și am avut 39 cu 1!
– Bravo fată… și eu am avut 69 cu 2!

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Credeam ca se masoara-n Kelvin. laughing

| DaV a răspuns:

-273,14 ca sa fim exacti, ca doar am invatat in fizica de a 7-a...

| PotcaPădurii a răspuns:

-271...
Cel putin pe la T/A...
*ma-sa robotului cu punctele lui de suspensie. sunt buline borate de tastatura*

| Ţepeşu a răspuns:

Din moment ce o frecăm la rece, am impresia că 0 grade kelvin.

| Pumpkin a răspuns:

Hmmm...thinking da cu virgula.

| rolfenstein a răspuns:

Stiu doar ca presiunea atmosferica pe TPU este 760 mm coloana de mercur.

| InfiniteInfinity a răspuns:

Dece oare după ce m.am uitat la întrebarea ta și după la userna.me am citit : Meteo? laughing

| NANANAHehh a răspuns:

Depinde la ce categorielaughing

| 20thoughts a răspuns:

Mai si intrebi?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| cobritsA a răspuns:

Doamne,sunteti disperati rau, este adevarat, nu?

| cobritsA a răspuns:

Exactlaughing