| anonim_4396 a întrebat:

Cate oua poti manca dimineata pe stomacul gol? a) 1 b) 2 c) 3 d) cate vrei la final am sa va comunic si raspunsul happy

Răspuns Câştigător
| Prapacea a răspuns:

17 răspunsuri:
| Ţepeşu a răspuns:

Ma gandesc, daca ai fost la balamu... asta petrecere seara trecuta si inca nu te-ai dus pe buda mai ai stomacul gol? Sau daca musc din ou si inghit nu raman cu juma de ou in stomac si atunci o sa mananc mai putin decat un ou... Te-am derutat, sper.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru Ţepeşu):

Asta cu juma` de ou ...veche faza, iar cat priveste stomacul dupa petrecerea de seara trecuta, normal ca este gol.Cat despre intestine nu as putea spune acelasi lucru!laughing Daaaaaa laughing m-ai bagat in ceata rau, dar rau de tot!laughing

| MâţulMov a răspuns:

Fara numar.

| NothingToEat a răspuns:

1 pentru ca celelalte nu mai sunt pe stomacul gol

| NANANAHehh a răspuns:

A 5a varianta

| Selly13 a răspuns:

Unul ca dupa acea ai nu mai ai stomacul gol!

| PrunaPătrată a răspuns:

Toti ati gresit! raspunsul este : cate iti incap in gura! asta e raspunsul pentru ca daca mananci 2 oua deodata sunt 2 pe stomacul gol! happy

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru PrunaPătrată):

Bine,bine...dar daca poti sa le si inghiti!laughing Caci s-ar pautea ca ouale indeste in gura cu forta sa nu aiba loc si pe gat(deci, s-ar putea sa nu ajunga in stomacel) laughing

| PrunaPătrată a răspuns (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Mda... dar varianta ce-a mai corecta este asta laughing

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru PrunaPătrată):

Teoretic...da,dar practic ...nu cred! laughing

| PrunaPătrată a răspuns (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

laughing)) incearca si ai sa vezi rolling on the floor)

| SarahParker a răspuns (pentru PrunaPătrată):

Si raspuns corect...rolling on the floor

| Marian32 a răspuns:

Un ou poti manca dimineata pe stomacu gol, dupa aia nu mai ai stomacul gol

| Summer5505 a răspuns (pentru Marian32):

Si daca mananci mai multe odata?

| Marian32 a răspuns (pentru Summer5505):

Tu sa taci!

| Summer5505 a răspuns (pentru Marian32):

De ce?
se pot manca mai multe in acelasi timp tongue
de acord cu XxDarkBoyxX

| pufygirl26 a răspuns:

A)1