| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 a întrebat:

Câte rase de extratereșrtii există?

47 răspunsuri:
| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 explică (pentru anonim_4396):

Fii cuminte cuțu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru KamaSutra):

Heu, tu... Vad ca i-ai răspuns sobolanului care a pus întrebarea. Care era numele lui înainte sa si-l pună pe al meu. Te roooog, help...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AnimeDaisukiFuckingKillYou1):

Sobolan mizerabil.

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 explică (pentru anonim_4396):

Cârtiță puturoasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AnimeDaisukiFuckingKillYou1):

Ok, asta era inainte sa-ti schimbiu numele... deci nu se pune.

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 explică (pentru anonim_4396):

Ce nu se pune?

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 explică (pentru Sn4k3):

De ce razi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AnimeDaisukiFuckingKillYou1):

O întrebare...asa, ca sa stiu, aaam, esti fata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AnimeDaisukiFuckingKillYou1):

Mda... ce baiat si-ar pune o poza cu o fata.

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 explică (pentru anonim_4396):

Si ce fata si-ar pune poza cu un baiat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AnimeDaisukiFuckingKillYou1):

Baiii...deci acum chiar te ia mama naiba. Iti sta bine cu numele si poza aia. Renunta la contul meu, obsedatule. Copiază pe MinerX, ca si asa vrea sa fie copiat. Ce naiba aveti toti cu mine. Deci nu-mi mai face si tu d***i ca sa nu am pofta de tâmpenii azi.

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 explică (pentru anonim_4396):

"Iti sta bine cu numele si poza aia."
Vaii, mersi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AnimeDaisukiFuckingKillYou1):

Asculta...Baga bine la cap. Nimeni in afara de mine nu este Anime Daisuki. Poti pastra restul numelui si poza, dar nu si inceputul. Cauta altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AnimeDaisukiFuckingKillYou1):

Hei sobolane... daca vrei sa fi Daisuki, trebuie sa fi raportat, ca altfel nu se poate. Deci preferi sa ramai asa, cu raportare, sau sa fi tu, fara.