| d3men7zel a întrebat:

Cate secunde a zburat cel mai mult o gaina?

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Trei mii șase sute.

| Furculingură a răspuns:

A zburat 30 de secunde când am aruncat-o de la balcon.

* zborul spre cer se pune? *

| zurick a răspuns:

Pai am legat-o de o sfoara timp de o ora, apoi a reusit sa ciuguleasca de s-a eliberat de la 1400 de metri(cota 1400)a zburat mai mult decat altele (nu stiu cat) apoi a murit si am mancat coliva

| єχcєєℓ a răspuns:

Nu prea stiu...45-56 nanosecunde.

| suităr a răspuns:

Cred ca 0

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Când am mers la bunica la ţară şi am încercat să prind găinile, una din ele şi-a luat avânt atât de tare (plus că nu avea penele de la aripi tăiate) că a zburat cel puţin 5 metri. Şi asta doar ca să scape de mine! crying

| W3R4 a răspuns:

A mea a zburat până pe casă în 3 secunde, şi a căzut ca un bolovan într-o secundă.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Depinde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat ti-a luat tie sa pui intrebarea asta.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Pai...vreo 0

Răspuns utilizator avertizat
| Sophieeeeeee a răspuns:

Intreaba una.

| ciunga a răspuns:

Depinde ce avion a luat...