| MihaiBagacean a întrebat:

Cati barbati si cate femei sunt pe pamant?straight face Nu e amuzanta intrebarea dar n-am stiut ce categorie sa aleg...

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu se poate sti exact pentru ca in fiecare zi mor oameni si se nasc copii.happy

6 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Gabriela exagerezi ingrozitor. Procentul e cam asa 59% femei si 40% barbati si 1% Transexuali si asexuati!

| Dumnezău a răspuns:

Destule femei cat sa nu le pot fu-te pe toate.
Destui barbati cu care sa fiu sigur ca mereu pot bea un jinars sau o bere, sau cu care sa pot fu-te niste femei.

| smile20000 a răspuns:

Nu se stiu de ex in momentu asta mor 20000 femei si se nasc deblu sau mai stiu eu ce! dar se spune ca atunci cand este pace se nasc mai multe femei decat barbati si atunci cand este razboi se nasc mai multi baieti

| papusikatha a răspuns:

Nu se stie cu exactitate, dar stiu doar ca sunt de 3 ori mai multe femei decat barbati!

| sefwefhiff a răspuns:

Mai multe femei decat barbati ...cu cati anume straight face nu cred ca stiu multi oameni

| loveanime_2407 a răspuns:

@smile are dreptate