| товарищ a întrebat:

Caut muscă. E cât o piatră 90-60-90, îi place ciorba din lingură de plastic cu model de iarbă, îi place culoarea albastru cu tentă de mov, răspunde la numele,, Itaciulețulmeuscumpvinolamămicadaupliciuleț ", Sunați la pompieri, dacă o găsiți. RECOMPENSA = 25 MIL. LEI NOI + 2 BILETE LA PARIS, CAZARE, MASA INCLUSA, 10 ZILE SI 9 NOPTI, HOTEL LANGA TURNUL EIFFEL.

20 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

S-au dat toate.

| suităr a răspuns:

Las'. A venit el la tine.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Urăsc Parisul, urăsc Franţa. Urăsc muştele.

| ww2Totenkopf a răspuns:

25 MIL lei in bani de la Monopoli?

| товарищ explică (pentru ww2Totenkopf):

Nu. Daca-mi gaseai tu musca, vedeai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-a strigat cineva?

| товарищ explică (pentru anonim_4396):

Itaciulețulmeuscumpvinolamămicadaupliciuleț! Te-am pierdult! Stii cate griji mi-am facut *starts to cry*

| anonim_4396 a răspuns (pentru товарищ):

Sincer sunt dezamagit. Doar 25 de milioane + bilet+cazare+masa valorez eu pentru tine?

| товарищ explică (pentru anonim_4396):

Atunci... + un iaht personal si un sejur de 20 de ani in Dubai? + 100 serviete pline cu bani in jacuzziul iahtului?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Itaciuleţul meu...laughing

| товарищ explică (pentru anonim_4396):

Ii placea de Itachi. Avea si tricou cu el...

| anonim_4396 a răspuns (pentru товарищ):

Şi eu am avut o muscă care îi plăcea de Itachi.Era aşa înnebunită încât îşi lăsase părul să crească cât al lui Itachi.şi şi-a tatuat până şi faţa lui pe aripa stângă.

O chema Getuţa, dar din păcate s-a sinucis când a aflat că Itachi a murit.Era aşa de tristă...nu mai mânca, nici măcar nu mă lăsa să o privesc.

*începe să plângă*

Am încercat să îi explic că el o veghează de sus şi că are grijă de ea, dar degeaba.

*plânge aşa de tare încât abia mai vede tasele*

La câteva zile după s-a îmbolnăvit de musculozitate acută.Nu mai vroia să lupte cu boala.

Şi, într-o zi...Am găsit-o spânzurată de un fir de pânză de păianjen şi cu un bilet lângă ea pe care scria:
"Nu am putut trăi fără el aşa că mi-am propus să plec la el... Sper că mă vei ierta vreodată.
Cu drag,
Musca ta, Getuţa"

Îmi e aşa dor de ea...

| товарищ explică (pentru anonim_4396):

Waaaah! *da biletele de Japonia si banii* Pleaca! Getuta... WAAAAAA

| anonim_4396 a răspuns (pentru товарищ):

O cunoşti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bilete în Japonia nu se putea?

| Bia001 a răspuns:

Caut-o in continuare.

| moilolyta09 a răspuns:

Sa moara!

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

L-am gasit! Nu mai zic ca sta pe net dar a venit si la mine in casa big grin

| Moon4Lord a răspuns:

L.O.L eu ti-o gasesc daca imi dai card cu 1000 de euro rolling on the floor